Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

[Ana Görev] III - Path of Dawn
#1
Path of Dawn

Özet Anlatim :Imperial City`den Baurus ile bulusun.Sehrin altindaki Efsanevi Safak karargahina gidin.Mysterium Xarxes Inceleme 3 ve 4 kitaplarindaki sifreyi çözmesi icin Taar=Meenaya goturun.Imperial Palcaae`deki mezarliga gidin.

Ayrintili Anlatim :
Jauffre size Imperial City’nin içindeki Elven Gardens District’te bulunan Luther Broad’s Boarding Hause a gidip Baurus’u bulmanızı söyleyecek. Oraya gidip Baurus ile konuşun. Baurus bodruma indikten sonra arkasından bir adam onu takip edecek. Sizde bodruma indikten sonra adam Baurus’a saldıracak. Adamı öldürdükten sonra üzerinde bulunan Mythic Dawn Commentaries’i alın. Baurus’la tekrar konuşup yeni görevinizi alın.
Şimdi Arcane University’ye gidip Tar-Meena’yı bulun. Mythic Dawn hakkında bilgi almak için dört cildi de bulmanızı söyleyecek. İkinci cilde Tar-Meena size verecek. Diğer iki cilt için ise Market Distict’e gitmeniz gerektiğini söyleyecek. Buradaki First Edition kitapevine girin ve Phintias ile konuşun. Size bu kitapların çok nadir bulunduğunu ve kendisinde sadece üçüncü cildinin bir adet kopyasının bulunduğunu söyleyecek. Ama ne yazık ki bu kitap için başka bir müşteriye söz vermiş. İsterseniz Phintias ile kouşarak ilişkilerinizi arttırıp bu kitabı para karşılığında alabilir, ister kitabı alacak olan müşteri Gwinas’ı bekleyip kitabı ondan bedavaya alabilirisiniz. Her şekilde Gwinas’la konuşmanız gerekecek. Onunla dördüncü cilt hakkında konuştuktan sonra size Mythic Dawn’ın kendisine verdiği notu verecek. Ayrıca bu ciltleri okuduğunuzda sizin Conjuration gibi yeteneklerinizi arttırmanızı sağlıyor.
Kitabı alıp Baurus’un yanına gidin ve olanlardan bahsedin. Not’ta yazdığına göre Gwinas, Sunken Sewers adındaki kanalizasyonda Mythic Dwan ajanlarıyla buluşacak. Dördüncü cildi de almak için Sunken Sewers’a Baurus’la beraber gidin. İçeride güçsüz yaratıklarla karşılaşacaksınız. Kanalizasyonun sonunda başka bir odaya geçmeden önce Baurus sizinle konuşacak. Ardından içeriye girip bir sandalyeye oturacak. Siz de üst kapıdan girin yerinizi belli etmeden ve onu gözetleyin. Bir süre sonra Mythic Dawn ajanları sizi görecek. Hepsini öldürdükten sonra (Bu bölümde Baurus’ta ölebiliyor. Fakat ölmesi durumunda baştan başlamanıza gerek yok.) Baurus’la konuşan ajanın üzerindeki dördüncü cilt’i alın ve Tar-Meena’nın yanına gidip kitapları verin.
Yanına gittiğinizde kitapları incelemek için bir gün süre isteyecek. Bir gün sonra size kitapların her iki paragrafını birleştirince bir cümle ortaya çıktığı söylüyor .Bir gün sonra tekrar gittiğinizde ise bu cümlenin ‘’Green Emperor Way Where Touches Midday Sun’’ olduğunu ve öğle vakti Green Emperor Way’de bir şey bulabileceğinizi söylüyor.Ardından Imperial Palaca’ın önüdeki mezarlığa gidin ve pusulanızın gösterdiği taş mezar’ın yanında bekleyin.Saat öğlen 12 olunca taş mezarın üzerinde bir işaret göreceksiniz. Bu işaretin gördüğünüzü kanıtlamak için simgenin üzerini hedef alıp Space’e basın. Ardından yeni bir görev alacaksınız.
[+] Nautilus isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi