Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

[Ana Görev] IV - Dagon Shrine | Spies
#1
Dagon Shrine | Spies

Özet Anlatim :Mysterium Xarxes`i alin ve Bulut Hukmu Tapinagi`nin yakinindaki ve Bruma`nin icindeki  ajanlari öldurun.

Ayrintili Anlatim :
Yeni görevimizi tamamlamak için gideceğimiz yer haritada işaretli. İşaretli yere gittiğinizde karşınıza bir mağara çıkacak, oradan içeri girin. Mağaranın içinde biraz ilerlediğiniz zaman duvarlarda Mythic Dawn bayraklarını görüp, buranın bir Mythic Dawn karargâhı olduğunu anlamanız uzun sürmeyecektir. Bayrakları gördüğünüz yerin yanında bir kapı göreceksiniz. İçeri girmek için Doorkeeper ile konuşun. İçeri girip biraz ilerlediğinizde sizin de aralarına katılacağını düşünen Harrow üzerinizdeki her şeyi alıp yerine Mythic Dawn cüppesi verecek. Eşyalarınızı ona vermemeniz durumunda oradaki bütün ajanlar size saldıracak. Bu yüzden vermenizi tavsiye ediyorum. Ardından onu takip edin. Sizi Mankar Camoran’ın vaaz verdiği alana götürecek (Bu arada ‘’Facitons’’ listenizde geçici bir süreliğine Mythic Dawn’a üyeliğiniz de gözüküyor).Camoran’ı gördüğünüz zaman boynundaki Amulet of the Kings gözünüzden kaçmayacaktır.Ama ne yazık ki Camoran, vaazını bitirdikten sonra Paradise diyarına ışınlanıyor ve kolyeyi de yanında götürüyor.
O gittikten sonra Mythic Dawn ajanları sizin bağlılığınızı kanıtlamak için sunaktaki Argonian’ı öldürmenizi isteyecekler. Onu öldürseniz de öldürmeseniz de görev değişmeyecek. Argonian’ın karşısındaki sunakta Mysterium Xarxes adlı kitabi alıp buradan kaçmanız gerekiyor. Ama kitabı aldığınız anda bütün ajanlar size saldıracak. Hepsini öldürmeniz şart değil ama Harrow’u öldürüp eşyalarınızı geri almanızı tavsiye ediyorum.
Kitabı alıp kaçtığınızda geldiğiniz yerden geri dönmeye çalışmayın, çünkü kilitli. Bu yüzden mağaranın kuzeyinden devam edin. Living Quarters’ta geldiğiniz yere açılan gizli bir pasaj var. Bu pasajı kullanarak kaçabilirsiniz.
Mağaradan çıktıktan sonra Cloud Ruler Temple’a geri dönün ve Martin’e kitabı verin. Martin ile konuştuktan sonra tekrar Jauffre ile konuşun. Size bazı Mythic Dawn ajanlarının Bruma yakınlarında görüldüklerinden bahsedecek. Öncelikle bu tapınaktaki Steffan ve Bruma’daki muhafızların kaptanı olan Burd ile konuşun. Bu kişilerle konuştuktan sonra akşam saatlerinde Cloud Ruler Temple’ın aşağısında bulunan Runestone’a gidin. Burada Jearl’ı ve diğer ajan Saveri Faram ‘ı göreceksiniz. Onları öldürüp üzerlerindeki anahtarları alın. Ardından Captain Burd ile tekrar konuşun. O da size Jearl’ın evini aramanız için izin veriyor. Jearl’ın evine gittiğinizde, masanın üzerindeki kâğıdı alın ve halısının kenarındaki bodruma açılan gizli geçitten geçin. Aşağıya indikten sonra tekrar yukarıya çıkın ve Jauffre ile konuşun, o da size Martin ile konuşmanız gerektiğini söyleyecek. Onunla konuşun, böylece bu görevi de tamamlayacaksınız.