Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Ana Görev V - Zainsubani Informant
#1
ZAINSUBANI INFORMANT


Caius’tan Talimatlar

  Caius Cosades’in bir sonraki görevi bir Ashlander’ı bulmak olacak. Ashlander nedir derseniz, bunlar şehirlerde yaşayan Dunmerlerden farklı bir grup, biraz daha ilkel bir yaşam biçimleri var diyebiliriz. Her neyse, Caius Hassour Zainsubani isminde bir Ashlander olduğunu duymuş, bu adam Ald’ruhn’da yaşayan zengin bir tüccar. Ashlanderlar kendilerine hediye verilmesini çok seviyorlar, bu yüzden Caius Ashlander kabileleri ve bunun Nerevarine inancı ile olan bağlantısı hakkında konuşması için hediye almamızı istiyor ve bize 100 gold veriyor. Aslında Caius da bu adamın yerini bilmiyor, ama Ald Skar Inn’e bir gitmemizi öneriyor. Ald’ruhn’a gitmek için Balmora’dan silt strider kullanabilir veya Mages Guild’den kendinizi teleport ettirebilirsiniz. Ya da yürüyün.

resim


Hassour Zainsubani ile Tanışma

  Ald’ruhn’a geldiğinizde en tepede bulunan devasa binayı fark edeceksiniz, Ald Skar Inn buranın güneybatısında kalıyor. Hemen barın yanındaki merdivenlerden inince Hassour’u bulursunuz. Hediye hakkında sorular sorduğunuzda size şiirden hoşlandığını söylüyor. Hemen yakınlarda Codus Callonusus’un kitapçı dükkanı var. Şu üç kitaptan birini alın: Words of the Wind, Ashland Hymns, The Five Far Stars. Bunun yerine Hassour’un handaki odasından bu üç kitabı da çalabilirsiniz. Kitabı Zainsubani’ya götürün. (Bu arada eğer hediye almadan sadece ikna ederek ilişkinizi 80’e çıkarırsanız, çabalarınızı bir hediye olarak kabul ediyor.)

MW-npc-Hassour_Zainsubani.jpg


Caius’a Dönüş

  Hassour ile Ashlanderlar ve Nerevarine Cult hakkında konuşursanız size Caius için notlar veriyor. Caius’a dönün ve yeni terfinizi alın. Sizi Urshilaku Aslander Camp’a gönderecek. Ama bundan önce size birkaç şeyi açıklıyor. Aslında İmparator’un özel emriyle salınmamızın nedeni İmparator’un bizim Ashlander kehanetlerine uyduğumuzu düşünmesiymiş. Caius bize taa en başta götürdüğümüz şifreli paketin bir kopyasını ve 200 gold veriyor ve bizi Urshilaku’ya girmeden önce Moonmooth Legion Fort’daki Somutis Vunnis ve Crulius Pontanian’ın yanına yolluyor.

Yazardan Not:  Yazının yarısı özel isimleri yazmaya çalışmakla geçti.


#2
Notuna koptum  Big Grin Big Grin

Morrowind'i tamamen unutmuşum,dur bi gireyim.  :tebrik
#3
Yazın güzelde dikkat ettim alttaki adamın zırhında dizleri açıkta kalmış başka zırhlarda da var mı aynı mesele? Eski zırhların dizleri korunmuyorsa güzümüzde guardların neden macerayı bıraktığı anlaşılıyor.
#4
(11.09.2013, Saat: 18:07)bonty48 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yazın güzelde dikkat ettim alttaki adamın zırhında dizleri açıkta kalmış başka zırhlarda da var mı aynı mesele? Eski zırhların dizleri korunmuyorsa güzümüzde guardların neden macerayı bıraktığı anlaşılıyor.

Şort giymiş. Cheesy