Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anise kimdir?
#1
Question 
Skyrimde Dragonstone görevinden dönerken rastladığım bir yer var Anise's Cabin. Ormanın içinde küçük bir klube ve yaşlı bir kadın. Mavi bir roba içindeki bu kadın tek başına bu klubede yaşıyordu, klubeyi biraz incelediğimde bu ufak klubenin bir de kilitli bir bodrumu olduğunu farkettim. Kadın dışarıda birşeylerle meşgulken kilidi açıp bodruma indim ve bir iksir standı ile bir enchant masası buldum. Ama daha ilginci ise bulduğum bazı notlar oldu. Notlarda kadının bir tür cadı olduğu yazıyordu ve kendisi gibi bir kardeşi olduğundan bahsediyordu. Hiçbirşeye dokunmadan sessizce dışarı çıktığımda ise artık Anise bana düşman olmuştu ve onu öldürmek zorunda kaldım.

Bu kadının bildiğiniz bir hikayesi var mı? Oyunda bu mevzubahis kardeşi ile karşılaşma şansımız yada buna bağlı bir quest mevcut mu?

[Resim: anise.png]

[Resim: location.jpg]
#2
Kız kardeşi Moira adındaki bir hagravenmiş wikiye göre. A night to remember isimli görevde geçiyormuş ayrıca bu moira isimli bacımız.
#3
(28.12.2016, Saat: 08:36)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kız kardeşi Moira adındaki bir hagravenmiş wikiye göre. A night to remember isimli görevde geçiyormuş ayrıca bu moira isimli bacımız.

Ah ben o görevi biliyorum, şu içki içme yarışı görevinden sonra başlıyor. Sarhoşken ne yaptığını hatırlamıyor sonra onu bulmaya çalışıyordun. Sonunda bir hagraven ile evlendiğini öğreniyordun, gidip evlilik yüzüğünü geri almaya çalışıyordun. Vay vay nerden nereye bağlanmış, baya uzun bir bağlantı olmuş. Ben şimdiden moira'ya ne diyeceğimi düşüneyim Smile
#4
benden başka bu yaşlı kadının tek başına yaşamasına üzülüp masanın üzerine yemek falan bırakan kimse yok herhalde.bu kadar mı insafsız olduk ey cemaati dokuzin.
#5
Ben de öldürmek istememiştim ama alt kata inince düşman olduk, evden çıkartmadı beni mecbur vurdum. Saveleri ölmediğim sürece geri yüklemiyorum, zaten quicksave çok çok ender atıyorum. Oyunun kendi attığı autosave'lerle oynuyorum. Ondan dolayı ölmemek için savaştım. Böyle oynamak daha doğal oluyor, plan yapmadan. Bu arada ben de LE oynuyorum ve daha 5-6 seviye olduğum için öldürmeseydim zaten 3-5sn'de öldürecekti beni, kaçmak çok zor bir ihtimaldi.

Güzel bir klube hem yer hem içerik olarak ama zaten hemen ırmağın karşısında kendi evim oldu sonradan. Yaşlı kadın dırdırıyla uğraşmam ben, sessizlik istiyorum Smile