Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Argonyalılar Ve Politika
#1
Khajiitlerin aksine Argonyalıların şehirlere girebildiğini ve haklarının korunduğunu oyunda gerçekten hissettim. Ancak Windhelm'e gittiğimde Argonyalı mültecilerin köleleştirildiğini ve şehre alınmadığını, hatta Morrowind'de Argonyalıların köle olarak satıldığını duydum. 

 Argonya bağımsız ve hiçbir kuruma bağlı olmaya bir ülke. Peki ya bu adamlar politikalarını nasıl yürütüyor? Diğer devletlerle ilişkileri nasıl? Bir Argonyalı iç savaşta hangi tarafı desteklemeli? Kısaca beni Argonya'nın politikası ve Argonyalıların diğer ırklarla ilişkileri hakkında bilgilendirir misiniz ?
#2
4. çağda Black Marsh'ı An-Xileel yönetiyor. Askeri, siyasal grup bu. Dunmerlerin işi şöyle Dunmerler Argonyanın kuzey tarafını işgal altında tutuyor Dres hanedanı yönetiyor o toprakları ve orada köle tüccarlığı yapıyorlar. Argonyalıların elinden bir şey gelmediğinden de pek bir şey yapamıyorlardı ama 4. çağda Morrowind güçsüz duruma düşünce güneyini işgal ettiler. Bir Argonyalı olarak iç savaşta tarafsız kalmalısın.
[+] bluestorm02 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
Ben İlk başlarda Ulfrici destekliyordum.Ama sonra anladım ki (Bende argonyaliyım)Ulfric tam anlamıyla faşist.Sadece kuzeylileri skyrimda istiyor.Artik pek takılıyorum onlarla.
#4
(29.01.2018, Saat: 12:54)Ejderha Ruhu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben İlk başlarda Ulfrici destekliyordum.Ama sonra anladım ki (Bende argonyaliyım)Ulfric tam anlamıyla faşist.Sadece kuzeylileri skyrimda istiyor.Artik pek takılıyorum onlarla.

x'D

Ulfric'in 1km yakınında herhangi bir argonyalı görmek isteyeceğini sanmıyorum Cheesy
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#5
Forumumuzun wiki bölümünde bununla ilgili detaylı çalışmalar var.

Argonya Raporu (Kitap)

Irk Tarihi

Daha pekçok şey.
[+] DRAGGUR22 isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi