Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Assassin's Creed Rogue Türkçe Altyazılı Olacak! [Güncelleme]
#1
resim

Ubisof firması'nın nam salmış serisi Assassin's Creed'in yeni oyunu Rogue Playstation 3 için türkçe altyazı desteği ile geliyor. Oyun Türkiye'de türkçe altyazı ile satılacak.
Oyunun diğer platform (PC için çıkarsa aynı şekilde) için türkçe altyazılı olup olmayacağı bilinmemekte ancak büyük ihtimalle altyazı olacak. Bunu Revelations'ta bekleyenler oldu ama kısmet bu oyunaymış.

PlayStation Türkiye'nin resmi Twitter sayfası tweet'i güncelleyerek, altyazı desteğinin sadece yayınlanan trailer'da olduğunu belirtti.

Kaynak

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fdGUOg8qxmo[/youtube]
#2
Sonunda bir AC oyunu Türkçe! Türkiye'deki oyun sektörünün geliştiğinin bir kanıtı umarım böyle devam eder.
#3
(08.08.2014, Saat: 20:10)dasdead link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sonunda bir AC oyunu Türkçe! Türkiye'deki oyun sektörünün geliştiğinin bir kanıtı umarım böyle devam eder.
Darısı diğer oyunlara artık. Smile
#4
Töbe bismillah daha Unity çıkmadan ne yeni oyunu ?
#5
Unity çıkmadı bile, peynir ekmek gibi maşallah.
#6
Unity ile birlikte haber gelen yeni oyun Comet bir kod imiş, sonradan yeni oyunun adının Rogue olduğu ortaya çıktı.
#7
Yanlış yapmışlar, harcadıkları emeğe bile değmeyecek. Normalde korsan oynayan yine gidip torrentten çekicek. Tek fark OyunÇeviri'den çeviri beklememeleri olacak. Buradan Ubisoft'a sesleniyorum, boşuna Türkçe yapmayın. Oyuna verilen paranın aptalca olduğunu düşünen, verenlere salak gözüyle bakan, korsan oyun kullanmanın hırsızlık olduğunu kabullenemeyen bir kafayı değiştiremediğimiz sürece anca satışlar %10 falan artar. Aslında ona da güvenmiyorum, çoğu kişi indirim bekleyecektir Steam'den.
#8
Korsan yüzünden PCye Türkçe yapmamaları olası. Ya da The Witcher olduğu gibi bir yaparlar bir daha yapmazlar.
#9
Hee, bir daha okudum, PS3 yazıyormuş. O zaman yorumu şöyle anlayın, Ubisoft'a PC için aynı uygulamayı yapamamaları yönünde tavsiye vermiş olayım ben. (Sıvamadan toparlamak)
#10
Bence yapınca pişman olurlar.
#11
PlayStation Türkiye'nin resmi Twitter sayfası tweet'i güncelleyerek, altyazı desteğinin sadece yayınlanan trailer'da olduğunu belirtti.
#12
Aboov, beyler vurmayın, benim suçum değil.

Nereden bilebilirdim burayı okuduklarını? Smile

İçeriği GösterPS Türkiye'ye Gizli Not::
#13
Ulan bir an sevindim.Yapılır mı bu Sad