Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi

Azura'nın Yıldızı Ne İşe Yarar ?
#1
Arkadaşlar ben bu Azuranın yıldınızı bu azuranın oraya götürdüm.İyi güzel bu bana verdi-de ne işe yarıyor bu ? Gittim ruh özelliği bastım mal gibi kılıcıma ama ruh almıyor içine ??.Birde bu semaocagı kılıcını bidaha yaptıramıyozmu ya ? Sad
#2
Azuranın yıldızını kullanabilmek için Ruh kapanı-Soul trap büyüsünü öğrenmen gerekiyor rakiplerin ölmeden önce o büyüyü kullandığın takdirde yıldız dolar.Diğer ruh taşlarının aksine doldurup boşaltarak istediğin kadar kullanabilirsin.Yanlışım yoksa sema ocağı kılıcını ordaki demirci abiden alabilirsin veya Yoldaş görevleri bittikten sonra Sema ocağında yapabilirsin.
#3
Azura'nın yıldızı "Grand Soul Gem" yerine geçiyor. En güçlüsü black zaten, bir altı da grand. Azuranın ki grand yerine geçiyor. Sınırsızca kullanabilirsin. Eğer envanterinde başka ruh taşları var ise onlar doluyor olabilir. O yüzden Azuranın ki dolmuyordur.
#4
Black Star olarak alırsan, Black Soul Gem yerine geçiyor.
#5
Azura'nın Yıldızı yalnızca hayvan ve yaratık ruhlarını depoluyor. Eğer insan, elf gibi zeki canlıları öldürürdüysen Azura's Star'ın depolamaması normal, bu tür ruhları yalnızca Black Star depolayabilir.
#6
(20.09.2014, Saat: 13:42)sten link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Satmıştım ben.  Smile
Satın alan tüccar olmak isterdim.  kahve
#7
Dostum yeni başladıysan yanlış yapmışsın. Black Star daha iyi Azura's Star'dan. Ama bu senin oyunun senin düşncen karışmak bana veya kimseye düşmez...
#8
Ben ilk oynadığımda "coc qasmoke"den ikisini de almıştım Cheesy.Ama Black Star daha iyi,insanların ruhlarını çekebiliyorsun.
#9
Bence de Black Star daha iyi öldürecek tonlarca haydut var oyunda sonuçta tılsımlama için birebir  Smile
#10
Black Star her haliyle Azura's Star'ın gelişmiş halidir.
#11
Azura's Star'ı almanın tek nedeni Azura'nın tarafını tutmak olabilir. Şahsen Azura sevdiğim bir Daedra olduğundan ben hep Azura's Star'ı alıyorum. İkisini de kullanmıyorum zaten, pek umrumda olan artifactlerden değiller.
#12
Ya aynen ben şey dedim alim bu görevi ama eşyayı azuraya götüreyim acaba nolcak dedim işte Cheesy.Ama bunu bilsemde gene götürürdüm daedraları severim ben :3
#13
Dostum Skyrim'deki bizim seçimimizin geçerli olduğu görevlerin çoğu şöyle yürüyor:

-Daha gayretli yol daha verimli itemlar. Bu kadar...

Tavsiyem ise çoğunlukla zor yolu tercih et.
#14
Ya aynen şuana kadar böyle bi oyun oynamadım gerçekten süpper bişey ya.Ya bence eksik yanı Kışhisara filan gidiyosun 2-3 ev var.Koskoca merkezde 15-20 filan heralde.Şehirler daha büyük olsa çok daha iyi olabilirdi bence.
Birde bu savaşları artırcak bir mod filan varmı?
soru-2 Ruh Fısıltı nidası adamların yerini belli etmedemi yarıyor ?
#15
(20.09.2014, Saat: 23:35)okurlar123 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya aynen şuana kadar böyle bi oyun oynamadım gerçekten süpper bişey ya.Ya bence eksik yanı Kışhisara filan gidiyosun 2-3 ev var.Koskoca merkezde 15-20 filan heralde.Şehirler daha büyük olsa çok daha iyi olabilirdi bence.
Birde bu savaşları artırcak bir mod filan varmı?
soru-2 Ruh Fısıltı nidası adamların yerini belli etmedemi yarıyor ?
[url]http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/12977/?[url]
Bu mod işine yarayacaktır.
Ruh Fısıltısı nidasını unuttum bakarım şimdi.