Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Başlangıç Bug
#1
Bethesda yazısı ekrandan kalktıktan sonra at arabasında yanımda duranların ve ata binen askerlerin giysileri yok ve at arabası olduğu yerde sabit hareket ediyor diğer atlı askerlerde öyle. Bunun çözümü nedir ? Daha önce karşılaşan var mı? Ben biraz aradım ama hiç buna benzer bug olan görmedim. Şuan oyunu sıfır kurdum mod vesaire yok sadece türkçe yama var. İnternetten save indirip o kısmı geç dediler ama bana bunun çözümünü yazabilcek var mı ?

Az önce başlangıçtaki at arabası bölümü geçilmiş karakter seçim ekranı bölümüne gelinmiş save indirdim oradan başladım. Etraftaki insanların bazılarında da kıyafet yok şuan mod kurulu değil neden böyle oldu durduk yere bilen var mı?

Arkadaslar bir sürü çözüm yolu denedim ancak hala çözüm bulabilmiş değilim. Unofficial packde denedim. Hiç bir sitede benzerini bulamadım. Oyunu sıfırdan modsuz kurdum bütün dosyalar tam olmasına rağmen başlangıçta at arabası hareket etmiyor ve çevremdeki kimsede zırhları vesaire iç giysileri ile duruyorlar daha doğrusu ya olduğu yerde at sürüyor veya oturuyor( at arabasında) ne yapsam çözemedim. Bilgisayarda sorun mu var acaba ? Bu resimdeki gibi oturuyorlar ancak hiçbirinde bu resimdeki kıyafetler yok ve araba hareket etmioyor acil yardım. [Resim: 6mYd40.png]
#2
Az önce karakter seçim bölümü geçilmiş bir save daha indirdim.Haritada hareket edemiyorum olduğu yerde sabit her hangi bir şey yapmaya çalışınca veya kullanmaya çalışınca oyun kapandı nedir bunun sebebi ? Evimde internette yok yeniden indirme yapamıyorum.
#3
Daha önce oyunu hiç mod yükleyerek oynadın mı? Bu oyunu ilk oynayışın mı?
#4
Muhtemelen oyun bozuk kardeşim.
#5
Daha önceden mod yüklediysen ve modu tam olarak kaldıramadıysan olabilir bu sorun. Yada direkt oyunda sorun vardır, oyunu silip tekrar kurmayı veya oyunun çalıştığı herhangi bir önceki sürümü geri yüklemeyi deneyebilirsin.
#6
(12.01.2018, Saat: 22:15)ufon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce oyunu hiç mod yükleyerek oynadın mı? Bu oyunu ilk oynayışın mı?

Oyunu yaklaşık 4yıldır ara ara oynamaktayım. Mod kurduğum çok oldu onlardan sebep birçok hata aldığım bug da kaldığım da oldu. Ben bunlara bir önlem olsun diyerekten oyunun orjinal halini rar'a sıkıştırıp güzelce saklamıştım. Geçenlerde tekrar sıfırdan kurayım dedim ve daha önce hiç rastlamadığım bu hatayla karşılaştım benzerini de göremedim. Hiçbir mod , türkçe dil ve updatelerde kurulu değil. Şuan ki düşüncem rara sıkıştırırken mi bozuldu acaba ama bozulmasını gerektiren bi durum yok. Tek çare yeniden yüklemek galiba. Sizleride meşgul ettim kusra bakmayın zaman ayırdığınız için teşekkürker.
#7
(12.01.2018, Saat: 23:17)KocaKafalıErcument Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunu yaklaşık 4yıldır ara ara oynamaktayım. Mod kurduğum çok oldu onlardan sebep birçok hata aldığım bug da kaldığım da oldu. Ben bunlara bir önlem olsun diyerekten oyunun orjinal halini rar'a sıkıştırıp güzelce saklamıştım. Geçenlerde tekrar sıfırdan kurayım dedim ve daha önce hiç rastlamadığım bu hatayla karşılaştım benzerini de göremedim. Hiçbir mod , türkçe dil ve updatelerde kurulu değil. Şuan ki düşüncem rara sıkıştırırken mi bozuldu acaba ama bozulmasını gerektiren bi durum yok. Tek çare yeniden yüklemek galiba. Sizleride meşgul ettim kusra bakmayın zaman ayırdığınız için teşekkürker.
 Kardeşim bende de benzer bir sorun olmuştu bu kadar can sıkıcı olmasa da.Bilgisayarda skyrim ile ilgili ne kadar dosya varsa sil rarı da kullanma çünkü senin farkında olmadığın fakat oyunu etkileyen bir şey vardır mutlaka.Tekrardan indirip kur yüksek ihtimalle çözülecektir.
#8
Çok eskiden bende başlangıçta buna benzer bir hata ile karşılaşmıştım Skyrim'de. Daha önceden yazdığım gibi bu bence tamamen oyundan kaynaklanan birşey.
[+] DRAGGUR22 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi