Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Bilgisayar Pubg oynatırmı ?
#1
Beyler ben tam kestiremiyorum da oyunu bilenler yada bu işten anlayanlar yardımcı olabilir mi ?
Özellikler
Gtx765m ekran kartı 
intel i7 4700 HQ 
8 gb ram var. 
Minimum gereksinimleri karşılıyo ama rahatça PUBG yi rahatça oynayabilir miyim bilemedim
Bir de can you run it denedimde pek anlamadım yardımcı olursanız sevinirim
#2
Can you run it'in söylediklerine güvenme, yanlış cevap verir genelde. PUBG'nin optimizasyonu vesaire kötü en iyi sistemlerde bile kasabilir. Fakat özel ayarlar ile oynayabilirsin diye düşünüyorum.
#3
Selam,

oyunu low ayarlarda oynarsın ancak sistemin leptop olduğu için (öyle var sayıyorum 765m yüzünden) kısa sürede ısınacak ve fps droplar yaşanacaktır.
#4
cevaplar için teşekkür ederim aldım oyunu özel ayarlarda oynuyorum pek de sıkıntı çekmiyorum
#5
Beyler konuyu tekrar canlandırıcam ama sorunlarım var yardım lazım. Olmazsa yeni konu açmayı düşünüyorum. Oyunlarda fps açısından sıkıntım yoktu. Geçen format atmam gerekti Windows 10'a geçtim oyunlarda 60 fps sabitlendi. Vsync kapattım düzelmedi bir sürü şey denedim düzelmedi. Aynı zamanda PUBG de fps 40 civarından 25lere düştü. Oynanabilirlik kalmadı hiç. Bende tekrar format attım windows 8'e tekrar döndüm. Vsync kapattım diğer oyunlardaki 60 fps limiti düzeldi ama PUBG de hala fps 25. Sistem bilgilerim ilk mesajda yazıyor. Ek olarak youtubedan baktım aynı bilgisayarda 40 fps alıyorlar, tıpatıp aynı pcye sahip arkadaşım da yine aynı şekilde 40 45 fps alıyor. Çözüme ihtiyacım var