Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Bir kaç sorum var
#1
Oyunu şuan kuruyor. (sanki yıllar sürecekmiş gibi) Kurmadan sizlerden bazı tavsiyeler almak istiyorum. 

İlk sorum hangi ırkı önerirsiniz, şimdi diyeceksiniz; be adam nerden bilelim senin zevkini. Boş boş kılıç sallayan bir eleman olmak istemiyorum. Skyrim ana hikayesi ve dlclerini wood elf olarak bitirdim. Ayrıca High Elf ve khajiit oynadım. Khajiit ile oyun başı çok zorlandım. En rahat High Elf oldu ancak bir değişiklik istiyorum, Argonian'ları önerir misiniz ? Çok zorlanmak istemiyorum. Ayrıca kendi oynadığınız ırkla hikayelerinizi paylaşmak isterseniz de çok iyi olur. 

İkinci sorum, sanırım forum da oynayan bir ekip var. Neredesiniz, kimlerdensiniz, beni aranıza alır mısınız ? Mmo lar ile aram pek iyi değil, bazen oyun içi yardıma ihtiyacım olabilir. 

Üçüncü sorum, oyun hakkında çok fazla bilgi edinemedim. Sanıyorum ki skill ve perk sistemin de değişiklikler olmalı. Neler farklı , nelere dikkat etmeliyim ?
#2
Oyun hakkında bilgi almak isterseniz guildimize bekleriz; oyun içinden i ye tıklayarak alıcı kısmına @mertusta yazıp bana bir mesaj göndermeniz yeterli.

Önce şu kutsal sorulara cevap verin bende sizi aydınlatayım;
  • Ağırlıklı olarak ne oynayacaksınız pve mi yoksa pvp mi?
  • Hangi sınıfı seçeceksiniz?

Kendi hikayem konusunda High Elf Templar oynuyorum. Oyunun en başında Templar sınıfı gerçekten zayıftı 2 tane mobda zorlanıyordum. Fakat son gelen bufflarla templar oyundaki şu an en baba sınıf oldu ve bir Templar'ı kesmek gerçekten yürek ister. Ben PvP oyuncusuyum, PvE hakkında pek yardımcı olamam ama PvP için şunu söyleyebilirim, her türlü oynadım Templar ile. Tank, DPS, Healer... En başta saf healer olarak oynadım, sonra sıkıldım one hand shield-two handed kullandım. O da sarmadı full light armor magicka ağırlıklı koydu mu oturtan bir build oluşturdum. Şimdi de medium armor giyip dual wield oynuyorum. Bu söylediklerimi sadece templar ile yapabilirsiniz. Diğer sınıfların skill ağaçları buna uygun değil. Şahsen veteran 4 dk karakterim var ama tempların verdiği zevki hiçbiri vermiyor. Templar'ın sinir bozan heal özelliği sayesinde 3 kişiyi eğer levelleri benden düşükse pek zorlanmadan kesebiliyorum şu an.
Öte yandan ben karakterimle milletin arasına dalarım, herkes bana vursun ama ölmeyeyim tam bir öküz yavrusu olayım dersen Dragon Knight oynamalısın. Veya canım az olabilir hemen ölebilirim ama koydummu oturtayım derseniz Sorcerer. Kimseye çaktırmadan kesip mekandan kaçayım derseniz Nightblade. Hepsi için Templar.

Irk olarak size kalmış, High Elf veya Dark Elf arasından birini seçmeniz iyi olacaktır. Bu arada biz Daggerfall covenant'ta oynuyoruz, mavi renkli ittifak. Imperial Edition satın almadıysanız High elf veya dark elf seçerseniz bizimle oynayamazsınız. Ama illa sizinle oynamak istiyorum derseniz Breton öneririm.
Guildimiz 420 kişilik, videolarımızı anasayfada görebilirsiniz. Bu akşamda o videolardan birini yaşayacağız tekrar Pvp de.
#3
uykusuzluktan hiç aklıma gelmedi sınıflar Cheesy 

hocam templar yada nightblade düşünüyorum. az çok fikir sahibi olduğum ikisi var. Daggerfall ile elflere veda edeceğime göre karar vermek daha zor olacak. Teşekkürler fikirlerin için, build konusunda sana daha çok danışacağım gibi Cheesy 

Başka yardımcı olmak isteyen varsa buralardayım. Bu oyun 2 güne bitiremez heralde.