Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Bir Türkün Yaptığı Oyun
#1
Firmanın resmi kanalı.

https://www.youtube.com/channel/UCuFP2-c...gpw/videos

Yapımcı arkadaş  adı Berkan Denizyaran.

Oldukça berbat olduğuyla ilgili yorumlarla internet ortamı çalkanıyor olsada sizce peki nasıl bir oyun? Alınıp oynanmalı mı?
#2
Trigger'landım uzun yazı geliyor. Kendinizi hazırlayın! 
Oyun hakkında: Çöp. Güzel gösterilmeye çalışılan üzerine hindistan cevizi serpiştirilip güzel görüntü verilmeye çalışılmış başarısız kötü bir tadı olan tatlı.

2018 değilde yaklaşık bir 11 sene önce çıksa ? Belki güzel deyip oynardım. Durumun vahimliğini buradan anlayın. 
11 senecik geriden geliyor malesef ;d lol. +ortada gene kendilerine özgün bir şey bir fikir yok. Gene oradan buradan görme.Türk oyunu! Türkler yapmış! Destekleyim. Türk yapımı beyler destekleyin. Zırvalığı ile ilgili;
İçeriği GösterSpoiler:

Benim oyun dünyası olarak* Türk olarak* Övündüğüm tek bir şirket var. CRYTEK abiler <3
Onlara helal olsun. Neydi isimleri ? Halis mulis türkler. Cevat ? Avni ? İki abim çıkmış kurmuşlar şirketlerini. Kendileri yetenekli ve bu işte bu alanda yetenekli olan diğer insanlarla çalışmışlar. Ortaya övüneceğimiz güzel oyunlar çıkarmışlar. Dünyada ismi duyulmuş tanınmış.

Ama onlarda diğer açıdan bakarsan. Türklükle ne kadar alakaları var ? Orası tartışılır. Sadece etnik olarak kan olarak kimlik olarak türk.
Adamlar zaten yurtdışında yaşıyan insanlar. Alamancılar. Avrupalılar bir nevi.
Zaten yaptıkları bu güzel işleride onlarla birlikte çalışıp. Bir çok oyunda olduğu gibi. Millet değil kişiler olarak* İş arkadaşı olarak. Türkü yabancısı hep birlikte yetenekli güzel fikirli insanlar olarak bir araya gelmişler ve beraber çalışıp. O o alanda iyi bu bu alanda iyi birbirlerinin yarattıkları şeyi geliştirip güzelleştirmişler. Ortaya ortak güzel bir çalışma. Güzel bir proje. Güzel oyunlar çıkartmışlar* Alkış.

Oyun dünyası ve Türk dersen. Bir tek bu abilere değer veririm.
Çöpler ile karşımıza çıkan. Yok korku oyunu yapmış. Afedersin bin asırlık şey cinler minler 3harfliymiş falan kullanmış oyunda allah cezanı vermesin.
Yok diğeri bilmece oyunu yapmış. Oyunda bir silah var birde kutular başka bir şey yok zaten. EE O KADARINI YAP BİR ZAHMET. NE VAR BUNDA BAŞARI ?

Gelmişler karşımzıa türk oyunu türk oyunu. Türkler yapmış hölölö yapıyorlar.
Sanki çok iyi bir şey başarmış gibi.
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#3
Bence firmanın sorunu çok özgün bir içerik bulamamaları ve boylarından büyük işe kalkışmaları. Tamam half life ile ilgili birşey yapacaksalarda bu yasak değil fakat böyle abartılı şeylere girmemelilerdi. Yeterince paraları yok ancak oyunda çok fazla seslendirilecek karakter var. Dolayısıyla buradada batırıyorlar. Yine yeterli paraları yok ya da tecrübeleri buna rağmen çok fazla animasyon eklemişler. Gereksiz ara sahneler falan. Fakat hepsi hatalı olarak. Ayrıca yeterince test edilmemiş. Bug yatağı. Çok demode ve half life ın üzerine birşey koyamazlar asla. Yinede bence arkadaşın çok genç oluşundan ve türk oluşundan bir sempatim var. İyisiylede olsa kötüsüylede destekliyorum. Potansiyel var ama çok çalışılmalı.
[+] DRAGGUR22 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#4
Dust An Elysian Tail diye bir oyun var oyunu bir kişinin yaptığını öğrendiğimde yuıh demiştim. Oyun o kadar güzel ki, mutlaka oynayın diyecem ve sözü yerli oyunlara getirecem. En iyi oyunumuz mount and blade o gene güzel bir oyun onu ayırıyorum ya zombi temalı korku çöpü yapıyoruz ya da ordan burdan çalarak sıfır özgün içerikle leş gibi oyun yapıp yerli oyunu diye kakalamaya çalışmlarına uyuz oluyorum. Yapın düzgünce bir şeyler destek olalım.
[+] Izanagi isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#5
@ibodala, tamamen katılıyorum. Sapına kadar. Türk oyunu desteklemek isteyen M&B alsın. Gereksiz milliyetçiliğe kapılıp bunlara prim verdiğimiz sürece Türk oyun sektörü geri kalacak.
#6
M&B'i unutmuşum. O baya eğlenceli güzel. Başarılı bir oyun evet. #Alkış.