Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Breton/Sorcerer ne kullanmalı?
#1
Biliyorum bin kez belirttiniz ki istediğimi kullanabilirim, bana kalmış. Ama "skill reset 1 gold" olayı bitecek ve benim build daha oturmamış olacak.
En azından silahlar konusunda bir tavsiyede bulunsanız?

Dectruction staff/Healing Staff denedim ama geçişler zaten zordu ve Magicka'm hemen bitti.
Stamina'dan çekip can ve magicka verme skill'i ile denedim ama çok yavaş bir combat oluyor ve birlikte kastığımız Dragonknight ve Nightblade olan arkadaşlara göre ezikliğim gayet belirgin biçimde belli oluyor.

Dün 1H Sword-1H Sword/Destruction Staff denedim. Yapabildiğim kadar Magicka hasarı verdim, sonra Sword'a geçip Stamina bitirene kadar skill bastım. Hem Magicka hem Stamina bitti ve can yenileme tarzı bir skill olamadığından hemen öldüm.

Bugün cevap gelmezse 1H Sword-Shield/Destruction Staff deneyeceğim. Ama bu konuda bir şey bilen varsa süper olur...

Zaten genelde tek yediğim için Heavy Armor giyiyorum. Aslında diğerlerine göre seviyorum da Heavy Armor'u.. Eğer olmaz derseniz değiştiririm ama tercih ederim böyle...

Bilen biri bir tavsiyede bulunursa süper olur...
#2
Grupla oynarken zaten desto staff takılacaksın, o yüzden sana single'da işini görecek ve oynamanı kolaylaştıracak silah olarak bow öneririm. Bow'daki skill'leri doğru şekilde açarsan özellikle 1 vs 1'de mob'lar kesinlikle yanına gelemez. Onları geri fırlatma, yavaşlatma, zehirleme gibi etkiler yapan oklar atabilirsin. Ayrıca bow fena hasar da vermez. Madem yakınına geldiklerinde cabuk ölüyorsun, yakınına kimseyi sokmamış olursun böylece. Denemeni öneririm.
#3
Teşekkürler, deneyeceğim.

O zaman Heavy Armor'un Melee verme özelliğini kullanamayacağım. Medium'a geçsem mantıklı olacak gibi...
PvP'de ne kadar işe yarar bu? Yoksa başka bir şey mi yapmam gerekir?
#4
Ben dün gear ve karakterimi değiştirdim.
31 magicka 18 hp attribute puanı verdim. Böylece magickam yükseldi ve spell damage'im arttı. Enchantlardan büyük parçalar hp, küçükler magicka, 5parça armor seducer; iki yüzük ve kritik staff Wrath of imperium %10 kritik veriyor. Toplamda spell kritiğim %46 (inner light dahil). 2 armor parçası willows path (bunu değiştireceğim daha karar veremedim).
Magicka recovery 122, yemek yiyince toplam magicka 2600 küsür, hp 2900 küsür. 7 parça light (magicka cost düşüren light pasifleri açık); ve 5 parça %8 magicka cost düşüren seducer ile benim kritikle 500 vurduğum Vampire's Bane skilinin costu 180. Yani bunu tahminen 20 kere spamlayabilirim ki bu da eğer hepsi kritik tutarsa 20x500=10k damage demek. Sırf damage ağırlıklı gidiyorum, survive'ım biraz düşük olabilir kanmayın templar oynuyorum kendime tek bir skill ile 1250 heal alabiliyorum. Bu yüzden hp benim düşündüğüm en son şey. Ek olarak grupla pvp yaptığım için sürekli heal akıyor, doğal olarak magicka ve spell damage abandım.
High elfim bu arada. ve de vampirim. Inner light açıkken spell power potion basıp vampir ultisi attığımda saniyede 560 damage 560 damagex5 saniye= düz hesap 2.5k damage vurdum bir gruba. Hepsi pert doğal olarak.
Bu şekilde benim magickamin bittiği olmadı. Potion olarak spell power kullaniyorum (kritik ve spell damage arttiran). Buildimi henüz bitirmedim. 2 willow ve kolye alternatifi arıyorum.
#5
Teşekkürler. Bende o zaman dediklerinizi yapıp full Light gidip silah olarakta Desto/Bow yapayım. PvP'de Bow'u çıkartıp Resto koyarım...