Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Bug'lara çözüm arıyorum
#1
Ne zamandır special edition da ha geçer ha geçecek diye beklediğim farklı görevlere devam edip geçiştirdiğim buglar çözülmüyor. internette ingilizce kaynakları araştırdım ama sonuç bulamadım son çare yaşayıpta çözen varsa diye yazmak istedim. 

1. olarak karakterimde sürekli elinde sanki buz büyüsü tutuyor gibi sürekli bi geçmek bilmeyen cızırdama sesi var. envanteri boşalttım v.s değişik itemler giydim yine de sesin kaynağını bulamadım muhtemelen takılı kaldı bi şekilde kurtulamıyorum

2.si ozanlar kolejini araştır görevi listeden kaybolmuyor. türkçe yamayla ilgili bi sorun olduğunu düşünerek normalede döndürdüm ama geçmedi. görev bitmiş olmasına rağmen görevle ilgili karakterin başından ok işareti kaybolmuyor konuşacak bir şeyde yok adamda. dikkatimi çeken şey çeşitli görevler içerisindeki görevlerin hepsi küçük harflerden oluşması ama sorun olan görevde OZANLAR KOLEJİNİ ARAŞTIR diye yazılmış. Ne yaparsam yapayım kaybedemedim onu oradan.

3. vampir dlcsi ile ilgili sanırım ana hikayede yoktu önceden special edition oynarken rastladım göreve. görevde uyuyan vampiri uyandırıp kaleye götürüyoruz ama kalenin önünde herhangi bir etkileşime girmiyor. videosunu izledim kaleye vardığımızda kız vampirin bizimle konuşması gerekiyor fakat konuşmuyor.

4. Feryatbora adlı bir yer keşfettim ingilizcesini bilmiyorum. içerisini temizledim en son her zamanki gibi ejderha sözcüğünü almaya gittiğimde hiçbir şey olmuyor. taşta parıltı falan yok ama sözcük oradaymış gibi yaklaştıkça ses artıyor. Onada baktım hızlı silahın 3. sözcüğü sanırım. Artık bunada rastlayınca sıkıntının daha büyük olabildiğini düşündüm. yardımcı olursanız sevinirim. karmaşık oldu umarım ilgilenirsiniz. 
türkçe yamayla ilgili sorunum vardı sonradan burada çözmüştük. yine başarılı olabililriz umarım