Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Build Önerisi
#1
Oturup oyundaki bütün görevleri hikayelerini dinleyerek yavaş yavaş bitirmek, son levele gelmeden oyunun cılkını çıkarmak istiyorum. Kolay oynanabilen bir build'e ihtiyacım var. Biraz daha açayım:

Yakın dövüş oynamayı seviyorum, kolay yatmayan karakterleri severim. Sürekli aynı skill'i spamlemektan çok rahatsız olmam, ama arada değişiklikler yapmak isterim. World bossları sololamak veya yalnızca bir kişi bularak kesebilmek istiyorum. Public dungeonları solo veya duo temizleyebilmek istiyorum. Bana op build bulun arkadaşlar, kendimi Battal Gazi gibi hissettirin. Hangi class'ı açayım, magicka stamina nasıl gideyim? Mümkünse animation cancelling denen glitch'e bulaşmak istemiyorum, Zenimax ne derse desin bug o. Savaşırken karakterimi izlemeyi severim, spazm geçiriyor gibi gözüken bir karakter istemiyorum.

Muhtemelen Magicka Templar denecek ama her türden tavsiyelerinizi bekliyorum.
#2
Tam magicka templar yazacaktım ama son paragrafı gördüm.
#3
(04.12.2016, Saat: 00:12)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam magicka templar yazacaktım ama son paragrafı gördüm.

O da olur, ille de solo build olsun ister çamurdan olsun.
#4
Ya şu oyuna bir de ben sarsam ne güzel olacak, başlıyorum sıkılıyorum Smile
#5
Ben sorumu geri çekiyorum, yine sileceğim oyunu. Çok berbat bir optimizasyonu var, en düşük ayarlarda bile fps sürekli düşüp duruyor, 32 64bit farketmiyor.
#6
(04.12.2016, Saat: 00:21)Brond link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya şu oyuna bir de ben sarsam ne güzel olacak, başlıyorum sıkılıyorum Smile

Bence başlamayın Cheesy Ömür törpüsü bu oyun.