Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Ceza silinmesi nasıl anlaşılır ?
#1
Her gördüğüm Thalmor taraftarını öldürüyorum, bir yargıç gurubuna denk geldim ve kestim. Hiç ceza eklendi yazısı çıkması, ceza silindi yazısı da çıkmadı. Ama esc'ye basıp baktığımda 40 ceza eklenmi görünüyor. Cezanın silinip silinmediği nasıl anlaşılır oyun İngilizce.
#2
ESC => Stats => Crime 
Aşağıdaki bigi bir ekran gelmesi gerek. Orada hangi bölgede ne kadar cezan olduğu yazıyor. 
resim
#3
Peki hayvanların tanık sayılmasını düzelten bir mod var mı ?
#4
(02.09.2014, Saat: 20:32)Greed date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki hayvanların tanık sayılmasını düzelten bir mod var mı ?

O eskidendi. Son güncellemelerden sonra o problem ortadan kalktı. Hatta hayvanları öldürdüğünüzde artık köy halkı saldırmıyor sadece ceza ekleniyor.
#5
Bende Solitude vs olarak yazmıyor bu bir sorun mu ? Ben Highrock'ta kestim adamları.
#6
(02.09.2014, Saat: 20:39)Greed link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende Solitude vs olarak yazmıyor bu bir sorun mu ? Ben Highrock'ta kestim adamları.

[fon‌t=Times New Roman]High Rock'a nasıl gittin?
[/font]
#7
(02.09.2014, Saat: 20:39)Greed date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende Solitude vs olarak yazmıyor bu bir sorun mu ? Ben Highrock'ta kestim adamları.


High Rock mı? High Rock Skyrimde bile değil. Hangi oyunu oynuyosun sen TES 6 çıktı da haberimiz mi yok? 
[fon‌t=Times New Roman]Zaten şehir adı yazmıyor bölge adı yazıyor. Bölge dediğimiz şey 1 şehir ve civar köylerden oluşuyor. Mesela Solitude'da veya civar köylerde ceza aldıysan "Haafingar" yazar[/font][fon‌t=Times New Roman].[/font]
[fon‌t=Times New Roman]Sende hangi böyle yazıyor? Hiç böyle ismi yazmıyorsa cezan yok demektir. [/font]
#8
Thalmor keseceksen önce konuş, zaten her türlü dalacaklar, öyle kes. TES serisinin genel mantığı karşındaki yaratık veya haydut değilse hiçbir zaman ilk vuruşu yapmamaktır. Bir kere darbe yedigin sürece karşındakine istedigini yapabilirsin.

Not: Ama HighRock'ı bilemem. Cheesy
#9
Markarth'ın oralar işte :3
#10
Reach oluyor oralar. Smile
#11
Teşekkürler, mod istekleri bölümüne bakar mısınız ? :3