Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Cicero Ölmelimi
#1
Beyler sinsilik yapan bi karakter değilim o yüzden ciceronun itemleri işime yaramaz heralde bu ciceroyu öldürmesek yoldaşımızmı oluyor eğer öyleyse sağlammıdır ? Kydia var suan yanımda cicero daha iyi olurmu?
#2
Cicero iyi baya yoldaşın oluyor öldürmezsende zırhını alabiliyosun
#3
O sana bağlı hocam.Suikastçi takipçiler bence bi işe yaramıyor çünkü adamın işi tek atmak tanklamak değil.Öldürme kalsın,zaten zırhını istersen alabiliyorsun.
#4
Senin tercihin. Yaşamasına izin verirsen normal takipçi işte. Yanına alıp gezdirebiliyorsun. Çok bi lüksü yok. Öldürürsen kıyafetlerini alabiliyorsun. Oda çok lazım değil. Soytarı kıyafetiyle dolaşma fantazin yoksa.
+ seher yıldızı kalesine girdiğinde solda masanın üzerinde ayrıca soytarı kıyafeti koymuşlar isteyene.
#5
Bence öldür gitsin savaşcısın zaten sinsilik yapmıyosan neye yarıcak sinsi yoldaş alır zırh mankenine koyarsın kıyafetleri Smile
#6
Kıyafetleri hoşuma gitmediğinden dolayı öldürmüştüm -bayağı da para ediyorlarmış ha- , şimdiki savede Dark Brotherhood'a katılmadım. Küçük bir baskın ile hepsi tarihe karıştı.
#7
Ben öldürmedim sadık bişeye dönüşüyo onunda kendince sebepleri var yaptıklarının. Zırhını falan öldürmeden de alabiliyosun öldürme bence. Dawnstar da bi ses bi neşe kalsın Smile