Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

CP 160 oldum sorularım var :D
#1
Merhaba arkadaşlar sitedeki leveling buildlerine bakarak bir stamina dragonknight açtım.Yeni yıl etkinliği sağolsun çok hızlı seviye atladım ama bazı şeylerde özellikle build konusunda ne yapmam gerektiğine dair hiç bir fikrim yok.karakterimle şuan internetten gördüğüm spriggan-hunding rage set ve velineth kasma kararı aldım craftlaması kolay olduğu için.şuanda velineth harici kısmı tamamladım(DLC sahibi değilim) ama karakterim çok kırılgan CP150 mor yemeğe rağmen. Tavsiyelerinize ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler Smile
#2
Velidreth'i toplaması biraz zor. Staminalar genelde kırılgan olur, yüksek dps yapar ama kolay da ölürler. Magickaların aksine 20-30k lık damage shield açamıyorsun. Vigor kullanabilirsin. Alliance war skill ağacında, biraz pvp yapman gerekecek. Çoğu stamina oyuncusu kullanır vigoru gerek pve gerekse pvp de. Ki pvp de olmazsa olmazlardan.
Mor yemekten kullanmana gerek yok, max stamina + max hp yeterli olacaktır. Böylece 1k civarında daha fazla hp olur hem.

Ek olarak şampiyon leveli de önemli bir etmen. Şampiyon ağacında kırmızı tarafta aldığın hasarı azaltan pasifler var. Ne kadar çok cp varsa o kadar az damage yersin yani.