Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Daedric Görevler / Unutulmaz Bir Gece
#1
0px
Unutulmaz Bir Gece
Görev Veren Sam Guevenne
Yer: Rastgele bir han
Önceki Görev: Sam Guevenne ile bir içki yarışmasına katıl
Sonraki Görev: Yok
Ödül: Sanguine'in Gülü


Skyrim'in herhangi bir hanında Sam Guevenne adında biriyle karşılaşacaksınız. Bu herif sizi içki düellosuna davet edecek. Bir bardak, iki bardak derken kafayı bulup sızıyoruz.
Kendimize geldiğimizde Markarth'taki Dibella Tapınağı'ndayız. Tapınaktaki Senna bizi kınıyor ve etrafı toplamımızı istiyor. Bize ait olan eşyaları alıyoruz. Senna bizi Rorik Köyü'ne yönlendirecek. Buraya gittiğimizde çiftçi Ennis bize kızgın. Çünkü biz sarhoşken onun koyununu kaçırıp bir deve satmışız. Bu noktada isterseniz koyunun parasını verebilirsiniz, veya koyunu bulup geri getirebilirsiniz.

Sıradaki hedefimiz Akçay. Ysolda ile konuşacağız. Kafayı nasıl bulduysak Ysolda'dan nişan yüzüğü satın almışız ama veresiye. Yüzüğü almak için Cadısisi Koruluğu denen yere gideceğiz. Moira adındaki ucube bizi karşılayacak, öldürüp yüzüğü Ysolda'ya geri götürün. Ysolda bizi Morvunskar'a yönlendirecek ki burası son ayağımız.

Kaleye girin büyücüleri kesin ve portala dalın. Sanguine'in diyarına gelmiş oluyoruz. Daedra ile konuşun ve bize ödül olarak asasını veriyor. Görevde sona erdi...

Ek bilgi
  • Dibella Tapınağı'nda uyandıktan sonra doğrudan Morvunskar'a gidip aradaki kısımları atlayabilirsiniz.
#2
Hiç kısa olmayan bir görevi öz bir şekilde anlatman süper olmuş usta. Eline sağlık. Şu daedric görevlerden birine başlayacağım ama hangisine karar veremedim Cheesy
#3
Bu görevin son aşamasında Oblivion'a gidiyoruz sanırım, değil mi? Daedric görevler arasında en sevdiklerim arasında. Sonunda verdiği item harika. Ellerine sağlık ustam.
#4
Evet, Sanguine'nin Diyarı bir Oblivion Plane olarak nitelendirilebilir. Bu arada o asayı alınca savaşmaya falan gerek kalmıyor. Çağır Dremora'yı o halleder. Cheesy
#5
Hangover havası yaşamıştım bu görevde  Cheesy
#6
Hangover havası yaşamıştım bu görevde  Cheesy
#7
Çağrı yeteneği fulleyince de 2 tane dremora çağırabiliyoruz .d.Ancak şöyle birşey var,Oyunçeviri 60 saniyelik bir Ejder Rahibi çağırır yazmış -_-.
#8
Çağrı yeteneği fulleyince de 2 tane dremora çağırabiliyoruz .d.Ancak şöyle birşey var,Oyunçeviri 60 saniyelik bir Ejder Rahibi çağırır yazmış -_-.
#9
Vurunca adları Güçlü Dremora olarak gözüküyor.
#10
Vurunca adları Güçlü Dremora olarak gözüküyor.