Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dağın Parmakları Görevi
#1
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]Arkadaşlar bir görevde takılı kaldım ne yaptıysam olmadı: Biliyorsunuz ki Büyücü Loncasına üye almak için bütün şubelerden tavsiyename almanız lazım. Ben hepsinin görevini yaptım hepsinden tavsiyename aldım, Teekeeus hariç. Görevini yaptığım halde tavsiyename alamadım Dağın parmakları kitabını istedi aldım getirdim öyle kaldı ben de Verona'ya gittim kitabı çalmamı istedi Dağın Parmakları Bölüm 2 de sizden taşa kıvılcım atmanızı istiyor ama ben atınca bir şey olmuyor youtube'da adam benim yaptığımın aynısını yapıyor görev tamamlanıyor . Acaba ben mi bir şeyi yanlış yaptım yoksa bug falan mı var?[/font]
#2
Kitabı ilk Teekeeus'a verdiğinde tavsiye mektubunu yazması lazım, bölüm 2 kısmı opsiyonel diye biliyorum ben.
#3
(12.09.2017, Saat: 10:31)vatansever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kitabı ilk Teekeeus'a verdiğinde tavsiye mektubunu yazması lazım, bölüm 2 kısmı opsiyonel diye biliyorum ben.

Ben de öyle biliyorum ama kabul etmedi. Teekeeus tavsiyenameni alacaksın dedi ama vermedi. Unoffical Patch falan denedim ama bir faydası olmadı. Ayrıca o görevle ilgili bir bug çözücü buldum ama kuramadım bilen varsa yardım edebilir mi? https://www.nexusmods.com/oblivion/mods/3152/?
#4
(12.09.2017, Saat: 12:18)aygun061 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de öyle biliyorum ama kabul etmedi. Teekeeus tavsiyenameni alacaksın dedi ama vermedi. Unoffical Patch falan denedim ama bir faydası olmadı. Ayrıca o görevle ilgili bir bug çözücü buldum ama kuramadım bilen varsa yardım edebilir mi? https://www.nexusmods.com/oblivion/mods/3152/?

UESP sayfasında dediğine göre Unofficial Oblivion Patch sorunu çözüyormuş, ama tabii bu tip fix modları görevden önce yüklenmeli. Görevden hemen önce kaydetmişsen oraya dönüp tekrar yapmayı deneyebilirsin ama eğer ki kaydın yoksa yien UESP diyor ki diğer bütün tavsiye görevlerini bitirdiğinde merkezdeki üniversiteye kabul alıyormuşsun, bu görevdeki tavsiyenameyi vermemesi engel oluşturmuyormuş. Günlükte bitmemiş gibi gözükmesi rahatsız ediyorsa, kodla görevi tamamlayabilirsin, Oblivion bu yönden bug'lı biraz, bazen bitirdiğin görevler hala son aşamasında günlükte gözükebiliyor, kodunu bulup silmek gerekiyor.
#5
(12.09.2017, Saat: 12:44)vatansever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: UESP sayfasında dediğine göre Unofficial Oblivion Patch sorunu çözüyormuş, ama tabii bu tip fix modları görevden önce yüklenmeli. Görevden hemen önce kaydetmişsen oraya dönüp tekrar yapmayı deneyebilirsin ama eğer ki kaydın yoksa yien UESP diyor ki diğer bütün tavsiye görevlerini bitirdiğinde merkezdeki üniversiteye kabul alıyormuşsun, bu görevdeki tavsiyenameyi vermemesi engel oluşturmuyormuş. Günlükte bitmemiş gibi gözükmesi rahatsız ediyorsa, kodla görevi tamamlayabilirsin, Oblivion bu yönden bug'lı biraz, bazen bitirdiğin görevler hala son aşamasında günlükte gözükebiliyor, kodunu bulup silmek gerekiyor.

Çok saolun hocam güzel fikir. Ben bir deneyeyim o zaman  sir