Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dark Brotherhood - 10 / Recipe for Disaster
#1
Evet, artık DB'nin iç karışıklarını çözdüğümüze göre İmparator'a yönelebiliriz. İmparator'un kafasına hançer dayamak ya da ok atmaktan daha bir kolay yöntem var. Zehir! Tarihte yüzlerce kez yöneticilerin başına bela olmuş bu yolu kullanacağız, ancak herkesin gidip İmparator'un önüne yemek koyup yemesini rica edecek hali yok. Eğer bu onun aşçıbaşısı değilse. Amacımız belli oldu sanırsam. Başaşçı'nın davetiyesini alacak ve İmparator'u bu yolla öldüreceğiz.

Ancak başaşçı herkesin tanıdığı birisi olmasa gerek, çok gizli olduğu aşikar. Bu nedenle İmparator'un kim olduğunu bilebilecek biri olan Anton'a yolumuz düşecek. Önce Festus ile konuşun.

Size bu anlattıklarımı anlatacak ve Anton'a yollayacak. Anton'un eşgali şu:

resim

Bunu Markarth Sarayı'nda bulun ve başaşçı kimmiş öğrenin bir şekilde. Sonra öldürün bir şekilde.

Başaşçı'nın yerini öğrendik ve konakladığı hana gidiyoruz. Alt katta kalıyormuş. Onunla konuşun ya da konuşmayın, farketmez ancak öldürün bir şekilde.

resim

Öldürdükten sonra cesedini gizleyin arkada varillerin olduğu yere. Gizleyince objektif tamamlanacak, oradan anlarsınız. Sonra gidin ve Festus ile konuşun. Size Nightweaver's Band adlı yüzüğü verecek ve görev bitecek.

Düzeltme Notu: Başaşçı dediği meşhur Gourmet'in ta kendisi. Yazarımız böyle çevirmiş.