Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dark Brotherhood - 5 / Whispers in the Dark
#1
Bu görevde katillik duygularınızı bastırın, çünkü bir katil hep öldürmez. İzler, gözetler. Bu görevde de bunu yapacağız. Geçen görevde Cicero adlı bir delinin buraya geldiğini görmüştük ve Night Mother'ın taşıyıcısı olduğunu söylemiştik. Hemen bilgi vereyim, Night Mother yaklaşık 200 yıldır konuşmayan, Kardeşlik'in taptığı tanrının karısı. Bu nedenle de lideri. Bu kadın öldüğü için bir tabutta taşınıyor ve bu da bizim karargaha getirildi. Bununla ilgili Cicero'yu dinleyeceğiz.

[Resim: SR-quest-Whispers_in_the_Dark.jpg]

Bu kadın Night Mother. Yanına gidin ve büstün içine saklanın. Cicero'yu dinlemeye çalışacaksınız, ancak herkesin aklını alacak bir şey olacak.. !

Night Mother sessizliğini bozacak ve sizinle konuşacak ! Eğer bu 500-600 yıl önce olsaydı şu anda Brotherhood lideri siz olurdunuz anlamına geliyor, ancak kurallar değişti artık. Size "Volunruud'a git ve Amaund ile konuş" diyecek Night Mother. Night Mother sizinle konuşurken kendinizden geçeceksiniz ve gözünüzü açınca Cicero sizle konuşacak.

"Ajan, ajan !" diyecek, ancak siz ona antik bir cümle söyleyince sizin kim olduğunuzu anlıyor ve "Listener,listener !" diye bağırmaya başlıyor. Astrid'e Volunruud konusunu anlatınca "Ben bu örgütün lideriyim." diyor ve düşünmek istiyor. Biz de Nazir'den görev alıyoruz ve görev bitiyor.
#2
Ben tabuta girdim ancak hiçbir şey olmuyor. Buga mı girdi yoksa böyle bekletiyor mu?
#3
Odaya girdiğin kapıyı kapattıktan sonra tabuta girerseniz böyle bir bug oluyormuş. Cicero odaya giremiyormuş. Kapıyı kapatmadan girmeyi deneyin.