Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Deluxe yaması sorunlu
#1
Yamadan sonra oyun içinde sürekli saldırı altındaymışım müzik geliyor. Zombiyi kesmeme rağmen. Birde habire oyundan atıyor. Böyle kullanılamaz.

Deactive ettim oyunuda bozdu pes doğrusu! Bunu ana konudada yazdım kimsenin umrunda olmadı. mertusta neden bunu yayımlamış böyle hatalıyken sessiz kalmayın bu duruma lütfen.
#2
Hocam bir sende var bu sorun galiba.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
#3
Bu sorunun olduğunu yapımcılarıda kabul etmiş. Ama bunu ufak birşey gibi yazmışlar. Oyunu oynanmaz hale geldiğini belirtmemişler.
#4
Yamada sorun yok! Sorun senin yaptığın eksik bir görev ile alakalı olmalı? Nereye gitsen o müzik çalacak, fast travel yapamayacaksın, hatta kayıt almana bile izin vermeyecek bir olay ile karşılaşacaksın... Yaptığın veya yapmakta olduğun göreve dair ipuçlarını araştır veya önceki saveye dönmelisin.
#5
Hayır yamadan sonra oldu. Deactive edincede oyun açılmadı. Takrar active ettim hata verdi kurulmadı. Goty yaması hiç böyle yapmadı.
#6
Launcheri açarak data bölümüne bakalım, kaç içerik görünüyor?
#7
İşin garibi deactive edince dlc lerde silindi.
#8
(19.06.2017, Saat: 18:52)DRAGGUR22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşin garibi deactive edince dlc lerde silindi.

Hah... İşte ondan sordum kaç içerik var diye?!! Deaktif edince dlcler datadan silniyor. Tekrar yüklemeye çalışınca yüklenmemesi, oyunu açınca çökmesi o yüzden! Data klasörüne baksan aslında dlc dosyaları orada?
#9
Sorunu nasıl çözeceğim pek? Oradalar ama obmm, nexus ya da launcherdan bile göremediğim için active edemiyorum.
#10
Obmm ve data klasörünün içine ait ss atabilir misin?
#11
Neyse pes ediyorum ben. Çünkü bu bizim düzeltebileceğimiz birşey gibi değil. Goty yamasına devam. Herşeyi harfiyen yapmama rağmen olmadı gene.