Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

DLC SORUSU
#1
Hala Dragonborn dlcsini oynamamış biri olarak (Direk modlara daldım unuttum dlcyi) soruyorum. Bu dlcnin ekledikleri Skyrim'de gözükecek mi?
#2
Evet, sadece solstheim adasında bulunmayacak içerikler.
#3
Tamam teşekkürler. Ayrıca bunu yazma gereği duyuyorum. Nedenini bilemiyorum ama yazmassam içimde kalacak. Dragonborn'u oynayamama sebebim sonradan çıkmış olması. O zamanlarda başka oyunlar oynuyordum Skyrim'i pek takip edemiyordum haydi hayırlısı başlıycam Dragonborn'a.
#4
Nedense oynayamıyorum ben Dragonborn'u Main Questi yapıp terk ediyorum. Solstheim'in çok bunaltıcı bir havası var.
#5
Skyrim'in Dragonborn DLC'sindeki Solstheim'dede Redoranlar mı hüküm sürüyor ?
#6
(13.09.2014, Saat: 20:41)Arif Septim link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skyrim'in Dragonborn DLC'sindeki Solstheim'dede Redoranlar mı hüküm sürüyor ?

Evet. Oblivion Krizi sırasında İmparatorluk kendi bölgesini koruma derdine düştü, Morrowind'deki ordusunu Cyrodiil'e çekti. Bu sırada İmparatorluk tutucusu House Hlaalu bir destek göremeyince hiçbir şey yapamadı. Buna rağmen House Redoran tamamen kendi çabalarıyla bir ordu toplamış, Morrowind'deki Daedra ve Argonian istilalarına karşı adayı savunmuştur. Böylece Dark Elf halkının saygısını kazanıyor House Redoran, bir daha Hlaalu hiç bu kadar etkin olamıyor Morrowind'de. Sonradan Red Mountain da patlayınca işte Dark Elflerin bir çoğu Solstheim'a göç ediyor, buradaki Raven Rock'ı da Redoran yönetmeye başlıyor, hatta House Hlaalu birkaç kere suikastçi gönderdi Dragonborn dlc'sinde. Adada Telvanni büyücüsü Neloth da var ama kendi halinde takılıyor öyle, problem çıkarmıyor.
#7
(13.09.2014, Saat: 21:15)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet. Oblivion Krizi sırasında İmparatorluk kendi bölgesini koruma derdine düştü, Morrowind'deki ordusunu Cyrodiil'e çekti. Bu sırada İmparatorluk tutucusu House Hlaalu bir destek göremeyince hiçbir şey yapamadı. Buna rağmen House Redoran tamamen kendi çabalarıyla bir ordu toplamış, Morrowind'deki Daedra ve Argonian istilalarına karşı adayı savunmuştur. Böylece Dark Elf halkının saygısını kazanıyor House Redoran, bir daha Hlaalu hiç bu kadar etkin olamıyor Morrowind'de. Sonradan Red Mountain da patlayınca işte Dark Elflerin bir çoğu Solstheim'a göç ediyor, buradaki Raven Rock'ı da Redoran yönetmeye başlıyor, hatta House Hlaalu birkaç kere suikastçi gönderdi Dragonborn dlc'sinde. Adada Telvanni büyücüsü Neloth da var ama kendi halinde takılıyor öyle, problem çıkarmıyor.

Sanırım büyün dark elfler içinde sadece kaleye sahip olan tek dark elf Telvanni büyücüsü Neloth.