Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Downsoft Crying 1.1
#1


[+] DRAGGUR22 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#2
Müthiş video! Herşeyi ap açık gözler önüne seriyor. Tam bir Far Cry fanı tarafından yapılmış sanırım? Bütün seriyi oynayan seven takip eden birisi olması lazım ? Yoksa böyle bu kadar bilgiye sahip olması zor. Oturup hepsini tek tek deneyip karşılaştırıp görmesi. Oyunu seven bir dostumuzmuş. Daha önce de bahsettiğimiz durum işte. Oyunun bu serinin bu kadar kötüleştirilmesinden rahatsız biri heralde ki ? Böyle bir video hazırlamış.

Daha önce konuştuğumuz gibi. Far Cry nasıl çıktı ? Bu insanların aklında böyle bir fikir vardı. Bu işi yapmaya kalkıştılar ve özenerek keyif alarak değer vererek yaptılar. FarCRY 1 ve 2 popü olan oyun böyle çıktı piyasaya ? Daha sonradan ne oldu ?

FarCRY5 nasıl çıktı ? Bu kadar özenildiği söylenemez. Zaten ortada nam yapmış isim yapmış bir oyun var ve o isim altında ne çıkarsan bile sırf isminden dolayı dikkat çekecek satacak olan bir oyun var. Hal böyle olunca ? O kadar özenilmiyor sanırım. Sürekli böyle belli aralıklarla pat pat oyunların devamı yenisi niteliğinde 3-5 bir şey çıkartıyorlar. Farcry 3 farcry primal Farcry5  farcry6 7-8-9

Öyle gidiyor ~

Bu yollada parayı kırıyorlar.  Oyunu düşünen var mı? Oyunun havasını ? Karizmasını ? Değerini ? 
Pek zannetmiyorum. Onu umursadıklarını.. İş olarak bu işi yapıyorlar. Böyle belirli zaman aralıkları ile işte gelişmiş grafikler ile adam aynı malzemeyi alıyor sana biraz uğraşıp salıyor önüne. 

Farcry5 hakkında yorum;
İçeriği GösterSpoiler:

Yok işte obvilion morrowinde nasıl oyunmuşta ? Skyrim neden bu kadar basitmiş ?
Aynı olaydan dolayı. Far Cry 2 neden bu kadar detaylı güzel gözüküyor ama FarCRY5'i böyle bir kaç kaplama güzel grafik koyup salmışlar piyasaya ?

Oyunu düşündüklerinden, oyunları oyunu düşünüp çıkardıklarından değil. Piyasayı gündemi takip ettikleri için. İnsanlara vurmalı kırmalı bir şey vermişler işte. O kadar detaya girmeden özenilmeden. Yeni kesim oyuncularda alıp memnuniyetle oynuyor. Ama sen gel bunu oyunun diğer versiyonlarını bilen eski oyuncuya sor ? O neler hissediyor .))
O olay gene. Aynı olayın değişik isimli hali.
Değişik oyun değişik firma tarafından.
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi