Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dracula temalı en iyi ve kapsamlı film
#1
Hellsing Ultimate izledikten sonra Dracula'yı çok merak ettim, çok kapsamlı bir Dracula filmi var mı ? (Mina Harker falan gibi konuları kapsayan)

Teşekkürler.
#2
Dracula Untold.
#3
http://www.elderscrollsturk.com/forum/si...l-trailer/
#4
Sağolun.
#5
Dracula Untold daha çıkmadı, bugün için tavsiye edilebilecek bir film değil. Daha çıkmamış bir film hakkında kesin bir iyi kötü yorum yapamayız. 30 yıl sonra "the Incredible Dracula" diye bir film çıkacakmış, ben de onu tavsiye ediyorum.
#6
(27.09.2014, Saat: 19:35)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dracula Untold daha çıkmadı, bugün için tavsiye edilebilecek bir film değil. Daha çıkmamış bir film hakkında kesin bir iyi kötü yorum yapamayız. 30 yıl sonra "the Incredible Dracula" diye bir film çıkacakmış, ben de onu tavsiye ediyorum.

Başlıkla adamın gönderdiği ileti arasında fark var. Başlıkta en iyi demiş soruda sadece kapsamlı demiş. Film tamamen Dracula'nın hayatı üstüne olduğu için kapsamlı diyebiliriz.  :tebrik
#7
3 Ekimde çıkacak bir film. Şu ana kadar yapılmış yorumlar, görüşler ve bilgilendirmeler ile film hakkında kesin olmasa da birkaç kanıya varılabilir. Cheesy Yine film çok iyi ya da kötü denmez dediğin gibi ama yine de bunlar ile film hakkında görüş yapılabilir. Tongue Film hakkında ilk izlenim, ön bakış gibi incelemeler var.