Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

ESO Dragon Bones ve Update 17
#1
[Resim: d5999597a2e18ca0b5702fc18a71df5e.jpg]


Update 17 detayları belli oldu. Dragon Bones DLC'si ESO Plus sahiplerine ücretsiz olacak, aynı zamanda Crown ile satın alabileceksiniz diğer ek içerikler gibi.

Genel hatlarıyla gelen özellikler şöyle;

  • Outfit sistemi, ne giydiğiniz farketmeksizin zırhlarınızı özelleştirebileceksiniz. Yani motifini değiştirebilme özelliği geliyor. 
  • Mor Khazgur ve Deeping Drome adında iki yeni battleground haritası geliyor. Bu içeriğe erişmek için ESO: Morrowind gerektiğini hatırlatalım.
  • Itemlerinizi evinize depolayabileceksiniz.
  • Yeni Level atlama ve tavsiye sistemi geliyor. Oyuna yeni başlayanların çok işine yarayacak olan bu özellik ile oyun size gelişmiş taktikler ve detaylar sunacak.
  • Eski bir Karanlık Kardeşlik tapınağı ev olarak geliyor. İki Yeni Dungeon

DLC ile beraber gelen iki dungeon'ın isimleri şu şekilde; Scalecaller Peak ve Fang Lair. 
Scalecaller Peak'te bizi bekleyen Ejder Rahibi'ne karşı savaşacağız. Fang Lair'de ise ölüçağıranlar bir zamanlar yaşamış olan bir ejderhayı diriltmeye çalışıyor. Ve buna mani olmak da tabi ki bizim görevimiz. Ayrıca her iki dungeon'ın da yeni Monster setler eklediğini not düşelim.

Outfit Sistemi

Outfit sistemi ise şu şekilde işleyecek; light, medium veya heavy armor farketmeksizin bildiğiniz motife uyarlayabileceksiniz. Önceden Dye Station olan mekanlar Outfit Station olarak değiştirilecek. Bu özellik oyuna gelen ana güncellemenin içerisinde yer alacak. Yani DLC satın almanıza gerek yok. Ayrıca silah boyama da geliyor. Sadece zırh değil silahlarınızı da değiştirebileceksiniz. Örneğin kılıcı, baltaya çevirmek gibi.

Level Atlama ve Tavsiye Sistemi

Karakterinizle her level atladığınızda oyun size bir ipucu ve ödül kutusu verecek. Bu ödül şansınıza göre altın, craft materyali, potion ve hatta Crown Store'dan bir binek bile düşebilir. Özetle bu sistem size oynadığınız classı tanıtacak, rehber olacak.

Eve Item Depolamak

Ev sistemi geldiğinden beri oyuncuların dört gözle beklediği itemleri evinize koyabilme özelliği de nihayet geliyor. Envanterinizde yük olan eşyaları evinize yerleştirebileceksiniz. Bu dolap diyebileceğimiz depo itemi collectible kategorisine giriyor. Master writ, telvar veya crown ile satın alabileceksiniz. 4 tane büyük (60 slotluk), 4 tane de ufak (30 slotluk) depolama yeri sağlayacak. Yani toplamda 360 item depolayabileceksiniz. 

Kombat Güncellemesi

Oyunun kombat mekaniğine iyileştirmeler geliyor. Bunların başında da sinerjiler yer alıyor. Sinerjilerin daha kolay kullanılmasını sağlamak için çalışmalar yapılacak. Bu içerikler PTS'e önümüzdeki hafta eklenecek. Nelerin değiştiği PTS patch notlarında ortaya çıkacak.

Battleground Haritaları

İki yeni haritadan birini Skyrimciler zaten yakından tanıyor. Orkların yerleşkesi olan Mor Khazgur, battleground haritası olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında diğer haritamız Deeping Drome ise bir Dwemer harabesi.Son olarak tüm bu saydığımız yenilikler önümüzdeki hafta yani 8 Ocak Pazartesi PTS'e gelecek. Dragon Bones DLC'sinin Şubat ayında çıkması planlanıyor fakat belli bir tarih henüz verilmedi.

[+] mertusta isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#2
Fiyat konusunda bir bilgimiz var mı ?
#3
(05.01.2018, Saat: 09:49)Hooly Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyat konusunda bir bilgimiz var mı ?

Açıklama yapılmadı ama önceki dungeon dlc lerine bakarsak 2000 1500 crown olabilir.
#4
Konuya ters mi düşecek bilmiyorum ama resimdeki ejderya kim?
#5
(05.01.2018, Saat: 10:35)Rask Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuya ters mi düşecek bilmiyorum ama resimdeki ejderya kim?

Muhtemelen yeni dungeonların birindeki bosstur. DLC çıkınca ismini cismini öğreniriz Smile

Haber güncellendi. 8 Ocakta pts'e geliyor.
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#6
son oyuncu gittiğinde, son eso+ satıldığında, son dungeon yapıldığında; zenimax adam dlclerin playerları oyunda tutmaya yetmediğini anlayacak. şef süleyman maik
[+] süleyman maik isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#7
Başlığı ilk gördüğümde Skyrim'e dlc gelecek diye sevinmiştim Undecided
#8
Çıkış tarihi belli oldu. Windows ve MacOs için 12 Şubat, Playstation 4 ve Xbox One için 27 Şubat.
[+] Darkdeep isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#9
(05.01.2018, Saat: 12:24)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhtemelen yeni dungeonların birindeki bosstur. DLC çıkınca ismini cismini öğreniriz Smile

Haber güncellendi. 8 Ocakta pts'e geliyor.

Gezinirken gördüm ismini. Muhtemelen ismi ''Thurvokun'' . 
http://en.uesp.net/wiki/Online:Thurvokun