Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dragonbone Ebonsteel Armor Türkçe Çeviri
#1
Öncelikle benimde kullandığım bir modu çevirdim.Smile  Oyuna Ejderha kemiği ve Abanozun birleşimiyle yapılmış yüksek çözünürlükte bir zırh seti  ekliyor. Tabi güçlü bir zırh ve siziz seviyeniz ilerleyince açılan bir zırh. Mod sadece tek düz bir zırhtan oluşmuyor. Zırhın çeşitleri var yani hangi zırhı beğeniyorsan onu bulup giyorsun ama armor, weight vs. gene aynı.

resimresim


Dosya ekte verilmiştir.

#2
Eline Sağlık Smile
#3
Eline sağlık, güzel moddu, ama bunları çevirmek yerine başka modlar çevir derim çünkü bunlar çevriliyor zaten. İmmersive Armors (Zephyr) Smile
#4
yalnızca hevy mi var
#5
(17.08.2014, Saat: 11:01)shooter date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eline sağlık, güzel moddu, ama bunları çevirmek yerine başka modlar çevir derim çünkü bunlar çevriliyor zaten. İmmersive Armors (Zephyr) Smile
Çeviri isteklerine göre çevirdim bu modu. Hem modlar birbirinden farklıdır. Bu modun eklediği zırh immersive armorsda yok mesela.

(17.08.2014, Saat: 11:51)bazey link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yalnızca hevy mi var

Hiç Abanozdan yapılmış hafif (light) zırh gördün mü?

Ben görmedim.
#6
(17.08.2014, Saat: 14:06)rey link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çeviri isteklerine göre çevirdim bu modu. Hem modlar birbirinden farklıdır. Bu modun eklediği zırh immersive armorsda yok mesela.
İmmersive Armors'ta bu zırhı türkçeye çevirdim. İmmersive Armors'ta sadece kendi yaptığı modları koymamış adam diğer modderların da yaptıkları var.