Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Dragonborn DLC Spider Scrolls
#1
Dragonborn DLC ile oyuna müthiş bir eğlence veren spiderlar geldi.Bunlar scrolls adı altında geçiyor.Her biri tek kullanımlık parşömen gibiler.Ve magicka yemiyorlar.Ayrıca müthiş özellikleri var.Oyunda olmayan,sadece kod ile alabildiklerimiz de var ama ben onları da paylaşacağım.Bunları White Ridge barrow'daki bir bölümde üretebilirsiniz.

Alev Örümcekleri

Bu örümcekler alev hasarı verir.

1-Exploding Flame Spider(patlayan ateş örümceği) düşmanlarınıza Fire Rune gibi bir etki ile hasar verir.
2-Flame Cloaked Spider(ateş pelerinli örümcek) düşmanlarınıza doğru gider ve onlara Flame Cloak büyü etkisiyle hasar verir.
3-Jumping Flame Spider-(zıplayan ateş örümceği) tuzaklar içindir.Bunu bir yola bırakırsanız ve yolun yakınlarında bir düşman varsa bu örümcek ona doğru var gücüyle zıplayıp ona hasar verir.


İçeriği GösterSpoiler:

Buz Örümcekleri

Buz hasarı verirler.

1-Exploding Frost Spider(patlayan buz örümceği) düşmanlarınıza Frost Rune gibi bir etki ile hasar verir.
2-Frost Cloaked Spider(buz pelerinli örümcek) düşmanlarınıza doğru gider ve onlara Frost Cloak büyü etkisiyle hasar verir.
3-Jumping Frost Spider-(zıplayan buz örümceği) tuzaklar içindir.Bunu bir yola bırakırsanız ve yolun yakınlarında bir düşman varsa bu örümcek ona doğru var gücüyle zıplayıp ona hasar verir.


Yıldırım Örümcekleri

Düşmanlarınıza buz hasarı verirler.

1-Exploding Shock Spider(patlayan yıldırım örümceği) düşmanlarınıza Shock Rune gibi bir etki ile hasar verir.
2-Shock Cloaked Spider(yıldırım pelerinli örümcek) düşmanlarınıza doğru gider ve onlara Lightning Cloak büyü etkisiyle hasar verir.
3-Jumping Shock Spider-(zıplayan yıldırım örümceği) tuzaklar içindir.Bunu bir yola bırakırsanız ve yolun yakınlarında bir düşman varsa bu örümcek ona doğru var gücüyle zıplayıp ona hasar verir.


Zehir Örümcekleri

Düşmanı zehirlerler.

1-Exploding Poison Spider-(patlayan zehir örümceği)düşmanlarınıza Poison Rune gibi bir etki ile zehir enjekte eder.
2-Jumping Poison Spider-(zıplayan zehir örümceği)tuzaklar içindir.Bunu bir yola bırakırsanız ve yolun yakınlarında bir düşman varsa bu örümcek ona doğru var gücüyle zıplayıp ona zehir enjekte eder.
3-Poison Cloaked Spider-(zehir pelerinli örümcek) düşmanlarınıza doğru gider ve onlara zehirli etkisi ile hasar verir.


Oyunda Olan Ama Oyuncuların Erişemediği Örümcekler

Glowing Spider-Parlayan bir örümcek.Önünüzü aydınlatır.
Oil Spider-Yanıcı yağ döker.
Pack Spider-Sizin eşyalarınızı taşır.
Mind Control Spider-İnsanları,hayvanları,canlı olan herşeyi sizin emrinize verir.İnsanlarda sarı damarlar yapar.

İçeriği GösterSpoiler:

Notlar-En fazla 6 örümcek çağırabilirsiniz.Ve patlayan örümceklere ok atıp veya Fus deyip (ya da stagger veren başka bir şey) patlatabilirsiniz.Örümcekler Companion's Insight(black book yeteneği)'dan yararlanır.

Yapımları-Shock örümceklerini amethyst ile,poisonu emerald ile,buzu sapphire ile,ateşi ruby ile üretirsiniz.
Bir cloaked spider için salt pile ve albino spider pod,exploding için damaged albino spider pod,jumping içinde albino spider pod gerekir.

Örnek:
Bir poison cloaked spider nasıl yapılır?Poison için emerald gerekir.Cloaked spider olması için de salt pile ve albino pod gerekir.Emerald+albino pod+salt pileTongueoison Cloaked Spider.Eğer Flame olmasını isterseniz ruby koyabilirsiniz.Shock olmasını isterseniz amethyst koyun.Umarım mantığı anlamışsınızdır.

İçeriği GösterKonsol Kodları:
#2
Sonuncusu biraz ürkütücü geldi,iyi iş çıkarmışlar.

Sana da teşekkürler,Lorkhan.

#3
Yine çok güzel bir iş çıkarmışsın kardeşim. Eline sağlık.

Bu Spider Scrolls'lar oyun içerisinde yenemeyeceğimizi düşündüğümüz düşmanları bile stratejik bir şekilde yenme olanağı sağlayabilir. Tabii adam akıllı kullanana...
#4
Kesinlikle. Tuzak kuran assassin ve stealth'çılar için büyük nimet olmuş aslında. Bunları yeni bir save'de hile ile sınırsız alın ve şehirlerde kargaşa çıkarın. Tavsiyemdir...  Wink Bu arada yorumlar için teşekkür ederim Cheesy
#5
Çok Teşekkürler sir