Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

dungena girmek
#1
Merhaba arkadaşlar bu dungenda takıldım şimdi party aratmada dungi seciyorum party aratıyorum partyi bulduktan sonra dungena otomatik göndermiyor illa dungenla aynı maptamı olmam gerek ve gidip kapıdanmi girmem gerek bulunduğum yerden dungun önüne ve ya içine ışınlanamazmiyim bunun bi yolu varmı?bide bu treasure maplar hakkında simdi kullanma lvline göre item veriyor ilerde kullan dediler doğrumudur?
#2
Dungeon için grup bulduktan sonra grubunda dungeon içinde olanlara travel olabilirsin.

Haritalar içinse yanlış söylemişler. Her haritanın ait olduğu bölgelerin belli level sınırları var. Ona göre çıkıyor sandıktan. Mesela Daggerfall Covenant oyuncusu ise Rivenspire bölgesi 30-35 level civarıdır. Sen istersen 1 levelde istersen veteran 12 rivenspire haritasının yerini bul, sandıktan çıkacak item in level aralığı 30-35 olacaktır. Sana göre belirlenmiyor yani.
#3
bunu atlamaları kötü olmuş en büyük sıkıntıda partydeki herkez farklı yerde zindanın içini geçtim yakınında olan yokCheesy
#4
(11.09.2014, Saat: 20:26)metaefe date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bunu atlamaları kötü olmuş en büyük sıkıntıda partydeki herkez farklı yerde zindanın içini geçtim yakınında olan yokCheesy
Atlanılan bir konu yok hocam. İstediğin noktadan istediğin dungeon'ın içine ışınlanabilirsin. Ya bir wayshrine bulup bunu bedavaya getirebilir, ya da olduğun yerden hiç kıpırdamadan 140 altın gibi bir ücrete direk ışınlanabilirsin. Hepinizin ayrı ayrı bu parayı vermesine gerek yok tabii, bir kişi ışınlandıktan sonra herkes ona teleport olabilir.