Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Efsanevi Zorluk ve Büyüler
#1
Selam

Arkadaslar yine canim skıkıldı dedim efsanevi zorlukta bi mage oyniyim ama fark ettimki efsanevi zorlukta destruction gelişmiyor neden Sad(((((( rulet rulet rulet rulet
#2
Efsanevi zorlukta yıkım başlamak zor. Tank yoldaş alıp, ölü çağırma ile destekle. Arkadan vurarak yıkım kasarsın.
#3
(05.12.2016, Saat: 15:53)Newoooo link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Efsanevi zorlukta yıkım başlamak zor. Tank yoldaş alıp, ölü çağırma ile destekle. Arkadan vurarak yıkım kasarsın.
Demek istediğim efsanevi zorlukta one-handed hizli gelisiyo aynisi Destruction'a olmuyor sen cok yanlis anlamişin .D
#4
Sebebi;Stamina bitsede kılıçla sürekli hasar verebilirken büyüde manan bitince eline silah alıp saldırman, öyle devam etmen gerekiyor atıyorum kılıçla 100 kere vurabilirken mana sebibi ile büyüde bu bir hayli düşük kalıyor haliyle gelişimde yavaş oluyor, mana yenilenmesi ve mana veren eşyalar tak üstüne bolca, bir miktar faydası olur, tabi skyrimde her türlü savaşçı kasmak büyücü kasmaya göre kolay.
#5
Skyrim'de yıkım büyülerinin verdiği deneyim puanı bethesda tarafından azaltıldı (nerf). Normal yeteneklerden yavaş gelişme sebebi bu.
#6
(05.12.2016, Saat: 18:13)Brond link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skyrim'de yıkım büyülerinin verdiği deneyim puanı bethesda tarafından azaltıldı (nerf). Normal yeteneklerden yavaş gelişme sebebi bu.
O nerflenme muhabbeti modlarla ilgili değilmi, vanilla filan ? ve hasarı düşürüldü diye biliyorum, deneyim puanı da mı indi.
#7
Biraz sabırlı olup yıkım yeteneğini yavaştan yükselt, yeteneğini yükselttikçe daha güçlü büyüler kullan. Çünkü güçlü büyüleri kullandığın zaman yeteneğin daha hızlı gelişiyor. Yeteneğin 70 olunca satıcılara gelen yeni büyüler güçlü olduğu için 70 'den sonra hızlı yükseltilebiliyor.
#8
(05.12.2016, Saat: 18:13)Brond link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skyrim'de yıkım büyülerinin verdiği deneyim puanı bethesda tarafından azaltıldı (nerf). Normal yeteneklerden yavaş gelişme sebebi bu.
bilgilendirdiğin için teşekkurler diğer cevap verenler anlamamislar dediğimi .d