Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Efsunlu silahlar
#1
Efsunlu silahları nereden elde edebilirim 4 -5 gün felan oluyor başlayalı hakim olamadığım bir sürü şey var daha saçma bir konuysa kusura bakmayın.Konuya dönersek itemlere efsun basmak istiyorum ama efsunu nereden bulacağıma dair hiç bir fikrim yok bütün köylerdeki adamları öldürüyorum belki efsunlu itemleri vardır diye ama bulamadım hiç her yerde arama emri verildi yardımlarınızı bekliyorum Cheesy.
#2
Kaç levelsin?

Bu arada oyunun ilk görevlerinde Bleak Fall Barrow'da Son metfun'u öldürünce üzerinden alabiliyordun efsunlu silah ve ordaki sandıkta çıkma ihtimali de var.
#3
    Efsunlu itemler genelde bir mağaranın sonundaki sandıklardan veya Boss'tan çıkıyor.Onun haricinde,ilk seviyelerde soul gem içinde yüzmeyeceğinden ve durmadan elindeki silahtan iyisini bulacağından ilk seviyelerde efsunlu item pek birşey ifade etmiyor.

    İtemlere Efsun basmak için öncelikle Efsunlu bir eşya buluyorsun.Daha sonra enchanting masasına gidip o Efsunlu itemi Disenchant ediyorsun(türkçesi kırmak sanırım, bilmiyorum).Böylelikle artık o Efsunu biliyor oluyorsun.Elindeki itemlerden birini seçiyorsun sonra ona ''BASILABİLECEK'' efsunlardan birini seçiyorsun.Daha sonrada soul gem'ini seçip(içindeki ruh ne kadar büyük ise Efsun okadar güçlü olucaktır) craft etme tuşuna basıyorsun(altta yazar).Ve Efsunlanmış oluyor.Basılabilecekten kastım mesela Kılıça basılan bir efsunu zırha basamazsın gibi.

    Efsun bastığın silahların şarjı oluyor.Bu şarj bitince Efsunun hala oluyor ama etki etmiyor.Dolu soul gem'ler ile bu şarjı doldurabiliyorsun.Bu nedenle erken seviyelerde önermiyorum.

-100. iletim hayırlı olsun  yeah.
#4
Oyunu bitirdim 2 gün önce merakımdan dolayı sabredemeyip kod felan yazdım nasıl biticek sonunda ne olucak diye 127 levelmişim şuan sandıklarada hiç bakmadım diyebilirim.
#5
Bana kalırsa yeni oyuna başla  Cheesy.Sindire sindire hilesiz oyna oyunu.Daha zevkli.
#6
(08.02.2015, Saat: 20:28)Bilinmiyor link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana kalırsa yeni oyuna başla  Cheesy.Sindire sindire hilesiz oyna oyunu.Daha zevkli.
Öyle zevk alacağımı düşünmüyorum ya bi görevi 4-5 saate geçmek istemiyorum yani benim için önemli olanda hikaye zaten sonunu çabuk görmek istiyorum böyle oyunların merakımın önüne geçemediğim içim hile kullanıyorum Cheesy.
#7
Şu oyunda hile kullanmak ne biliyim nasıl bir oyun zevkiniz var nasıl eğlenebiliyorsanız anlamış değilim
#8
Niye o kadar uğraşıyorsun ki! bütün ana satıcılar ve demircileri dolaş. Aradığın herşey onlarda.  doh

Hileye çok yatkınsan, coc qasmoke yap ve o pazardan seç, beğen yap.
#9
(08.02.2015, Saat: 20:47)CainTheWolf link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu oyunda hile kullanmak ne biliyim nasıl bir oyun zevkiniz var nasıl eğlenebiliyorsanız anlamış değilim
Oyunu hilesiz oynarsam hikayeyi daha mı iyi anlarım?Eğer çok farkedicekse bazı şeylerde yeni hesap açıp onu kasarım ha ama bir şey farketmicekse uğraşmak istemem.
#10
(08.02.2015, Saat: 20:53)Skeironn link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunu hilesiz oynarsam hikayeyi daha mı iyi anlarım?Eğer çok farkedicekse bazı şeylerde yeni hesap açıp onu kasarım ha ama bir şey farketmicekse uğraşmak istemem.
Evet daha iyi olur senin için hile yazmasana hiç gerek yok daha 4-5 gün oynamasın skyrimden alabildiğince lore kap yavaş yavaş oyna hile kullanma
#11
(08.02.2015, Saat: 20:59)CainTheWolf link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet daha iyi olur senin için hile yazmasana hiç gerek yok daha 4-5 gün oynamasın skyrimden alabildiğince lore kap yavaş yavaş oyna hile kullanma
Dediğin gibi yaparım o zaman ya merakıma yenildiğim için yaptım zaten sonunda ne olacak felan acayip merak etmiştim.
(08.02.2015, Saat: 20:48)ufon link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Niye o kadar uğraşıyorsun ki! bütün ana satıcılar ve demircileri dolaş. Aradığın herşey onlarda.  doh

Hileye çok yatkınsan, coc qasmoke yap ve o pazardan seç, beğen yap.
Usta bende bu ışınlanma hilelerinin hiç biri işe yaramıyor kodu yazıyorum az bir donuyor oyun ama bir şey olduğu yok.
#12
2 günde oyun bitti diyor. 4-5 gündür oynuyorum diyor. ve efsun soruyor.  Shocked
Ben efsun ne 1 ay sonra öğrendim. Oyun da hala bitmedi. 2011'de oynamaya başladım. Cheesy
#13
(08.02.2015, Saat: 21:27)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2 günde oyun bitti diyor. 4-5 gündür oynuyorum diyor. ve efsun soruyor.  Shocked
Ben efsun ne 1 ay sonra öğrendim. Oyun da hala bitmedi. 2011'de oynamaya başladım. Cheesy
Abi o senin sorunun ne diyebilirim ki? O kadar video var onları izledim öğrendim ama tek sıkıntım efsunlu silah bulmaktı ondada arkadaşlar cevap verdi anlamış oldum oyun türkçe olunca kasmaya gerek kalmıyor bazı şeyleri sağolsun arkadaşlar çevirmiş.
#14
Sana tek diyeceğim şey git şu evreni, Aedra'yı Daedra'yı,Lorkhanı,yaratılışı,Anu'yu,Padomay'ı,Mundus'u kısaca ELDER SCROLLS'U araştır.Emin ol oyunda hile yaptığına pişman olacaksın.
#15
(08.02.2015, Saat: 21:27)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2 günde oyun bitti diyor. 4-5 gündür oynuyorum diyor. ve efsun soruyor.  Shocked
Ben efsun ne 1 ay sonra öğrendim. Oyun da hala bitmedi. 2011'de oynamaya başladım. Cheesy

Benimde kafam karıştı. Bu tılsımlı silahları anladım da, efsunlu silah nasıl oluyor?