Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Scrolls Adventures: Redguard 17 Yaşında!
#1
[Resim: R1bziu3.jpg]

Elder Scrolls serisinin en güzel yan oyunlarından biri olan Redguard bugün itibariyle 17 yaşında! Kendi karakterimizi yaratmadığımız tek Elder Scrolls oyunudur, ayrıca seriye üçüncü şahıs bakış açısı eklenmiştir.

Cyrus, Elder Scrolls Redguard oyununun ana karakteri. Yaşadığı dönemde Redguard'lar iki ideolojiye bölünmüş durumda, Forebears ve Crowns. Aradaki husumeti yok etmek isteyen Cyrus bir tiyatro oyunu yazar. Ve amacına ulaşır. Bir gece handa iki tarafın buluşmasını kutlamak için parti düzenlenir. Bu olayların öncesinde Cyrus'un kız kardeşiyle nişanlı Hakan adındaki tiyatrocu Cyrus'un bu başarısını kıskanır ve düelloya davet eder. Düelloda kafası iyi olan Cyrus Hakan'ı ağır yaralar. Sonra şehri terkeder. Bu arada Hakan'ın babası üst düzey yöneticidir kaçma sebebi bu. Paralı asker olarak görev yapar, gel zaman git zaman kız kardeşinin 3 aydır kayıp olduğu mesajını alır. Adaya geri döner ve Elder Scrolls Redguard oyunu başlar.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fAtaeUh0yC0[/youtube]

Şu fragmanı izleyipte tüyleri diken diken olmayan var mı? (Ayrıca bu fragman'da nasıl gizemler yattığını biliyorsunuz değil mi?  Rolleyes)

Kaybolan kız kardeşi için koskoca İmparatorluğa isyan eden!, ejderha ile savaşan!, N'gasta gibi büyücüleri yere seren!, yetmeyip Daedrik Prensi Clavicus Vile'a kafa tutan abilerin abisi Cyrus!
[+] Malkoçoğlu isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#2
Bağcılar çocuğu Cyrus!
#3
17. yaşı kutlu olsun Redguard'ın. Şu ilk şehirde ne yapacağımı çözsem adam akıllı oynayacağımda anlamadım hiçbir şey. Big Grin
#4
(31.10.2015, Saat: 18:59)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bağcılar çocuğu Cyrus!

Ben bağcılarda oturuyorum bu adam gibi delikanlısını görmedim Cheesy

Saygılar sir