Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Scrolls Online - Coldharbour'a Yolculuk
#1
Zenimax'ın yayınladığı Elder Scrolls Online Journey to Coldharbour videosuna sitemiz tarafından altyazı hazırlanmıştır. Videoda oyunun ana hikayesi olan oyuncunun ruhunu Coldharbour'da bulma çabası hakkında bilgi veriliyor.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lbJ9MGJgu-k[/youtube]
#2
Eline sağlık, güzel çeviri. sir
#3
Bir online oyuna göre oldukça iyi bir konu. Çeviri de güzel, teşekkürler.  :tebrik
#4
ESO'nun güzel olayı hikayenin bir single player oyun gibi, hatta belki daha güzel olması. Yani şu yaratıktan bu kadar öldür, şu itemden şu kadar getir tarzı bir oyun olmayacak. Umarım bütün guildlerin ve görevlerin ayrı hikayesi olur, hangi online oyunda görev npclerinden quest toplarken hikaye ve açıklamaları okuyoruz ki, ESO böyle olmayacağı için farklı bir oyun olacak.
#5
Konu bana basit geldi zaten birsürü daedrick pirince var molag ball yerine eşsiz yeni bir karakter bulsalarmış daha iyi olurmuş gibi geldi.
#6
Oyun bin yıl önce geçiyor, eşsiz bir karakter bulsalardı bundan diğer Elder Scrolls oyunlarında da bahsedilmesi gerekirdi. Hikayenin basitliği de basitçe anlatılmasından kaynaklanıyor, Skyrim çıkmadan önceki videolarda nasıl anlatılıyordu, klasik ejderhalar geri dönmüş, dragonborn kurtaracakmış falan filan. Hikayenin derinliğini oyun çıktıktan sonra göreceksin, yoksa oynamanın ne anlamı kalır ki? Smile
#7
Molag Bal'ın istilası ana konu değil. Yani belki storyline o,ama yapımcılara göre o 2.planda kalan bir konu. O İtttifak Savaşları'nda o kadar dehşet şeyler var ki. Elder Scroll'lar Eso'da da var onu unutmayın. Onları kullanıp ordunuza güç verebileceksiniz,siege weapons denilen kuşatma silahları var. Onları kullanmak ayrı zevk. Oyunun ana konusu yapımcılara ve bana göre iç savaş.
#8
Savaşı kabul edebilirim o kısmen eşsizdir bu molag bal sadece quest line ise tamam.
#9
Aynen iç savaşa Molag Bal etki etmeyecek. Molag Bal'ı Alduin gibi düşün,iç savaşı da Stormcloak-Empire gibi. Farklı oluşumlar.
#10
Güzel çeviri, teşekkürler.