Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Scrolls Online Flame Atronach
#1
Uzun bir aradan sonra Elder Scrolls Online Yaratıkları serimizle tekrar karşınızdayız. Zenimax yeni yaratığını tanıtır tanıtmaz saniyesinde olaya müdahil oluyoruz. Bakalım bu seferki ne kadar azılı bir düşman.

Flame Atronach tüm Elder Scrolls oyuncularının aşina olduğu bir yaratıktır, eğer "ben Elder Scrolls oynadım!" diyorsanız bu yaratığı bilmeniz şart. En basitinden geçen oyun Skyrim'de bolca Flame Atronach yarattığınız olmuştur. Karakterini biliyorsunuz, eğer Atronach size aitse düşmanlarınıza alev gücü ile saldırır, ortalık sakinken ardında alevden çizgi bırakır ve takla atar. Böyle de acayip bir yaratık. Bakalım Online'da nasılmış.

resim

Yapımcıların açıkladığına göre önceki oyunlara göre Online'daki Flame Atronach daha güçlü. Etrafını saran bir alev tabakası bulunuyor ve genelde ateşlik yerlerde geziniyormuş. Uzak veya yakın mesafeden Atronach size alev topuyla saldırabiliyor. Dolayısıyla mesafenin önemi yok, önemli olan kendinize bir kalkan veya saklanacak yer bulmanız. Eğer oldu da görmediniz, yaratığın arkasında bıraktığı iz sayesinde bulunduğunuz yerde bir Flame Atronach olduğunu anlayabiliyorsunuz bu iz sayesinde. Ayrıca belirtmemizde fayda var, alev topuyla saldıran Atronach öldüğünde son bir saldırı türü yapıyor, kendisini imha ederek alev patlaması diyebileceğimiz bir şekilde ölmeden önce de zarar verebiliyor gudubet. O yüzden aha canı bitiyor deyip yaklaşayım demeyin. Yakından savaşmayı tercih ediyorsanız yaratığın canı azaldığında uzaklaşmanızda fayda var.

Son olarak yayınlanan video ile Flame Atronach'ın nasıl bir yaratık olduğunu canlı olarak görelim ve yazıyı bitirelim.

resim
#2
Gölgesinden hızlı haber yayınlayan fan sitesiyiz biz. Smile
#3
Resmi olucaz biz bu gidişle ama beklediğimizden daha hızlı..
#4
Diyecek bir şey yok sadece bu -  yeah
#5
Rock and roll bebeğim  yeah
#6
Benim hatırladığım Flameatronach'lar Spriganlar'ın yanan halleriydi. Şimdi bu adamın tipi belliyse spriganlar oyunda olursa buna mı benzerler acaba?
#7
(20.08.2013, Saat: 11:28)bonty48 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim hatırladığım Flameatronach'lar Spriganlar'ın yanan halleriydi. Şimdi bu adamın tipi belliyse spriganlar oyunda olursa buna mı benzerler acaba?
Yanlış biliyorsun, Spriganlar orman koruyuculardır. Flame Atronach'lar tamamen büyüden oluşmuştur.
Benzemeyeceğini düşünüyorum.
#8
Kişilikleri amaçları değil vücutları benziyor demiştim.
#9
(20.08.2013, Saat: 13:24)bonty48 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kişilikleri amaçları değil vücutları benziyor demiştim.
Evet benziyolar .