Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Scrolls Online Kurtadam
#1
Tamriel'in en çok korkulan yaratıklarından biri olan acımasız avcılar kurtadamları ele alacağız bu yazımızda. Kurtadamlar Elder Scrolls Online'da da yer alıyor. Daedric Prenslerden Hircine'in yaratmış olduğu lycanthropy hastalığı insanları kurtadama dönüştürmekte.

Hircine hakkında Nirn'ün ilk yaratıldığı yıllara ait bilgiler pek bulunmuyor kaldı ki tam bir Deadric Prensi olduğundan da şüphelenilmekte. Tamriel'in vahşi doğasında görebileceğimiz bu yaratıklar çok çevik ve atılgan. En ufak tereddüdünüzde üzerinize atlayıp derinizi kemiklerinizden ayırabilir. Doğadaki bu kurtadamlar sürekli kurt halinde değiller. Arada insan formunda olabiliyor ve eğer tehdit ederseniz kurtadama dönüşebilirler. Ve en tehlikeli yanı bunlar sürekli grup halinde geziyor. Eğer yalnız bir kurtadam görürseniz bilin ki yalnız değildir.

resim

Belki de haberin en güzel yanı biz oyuncuların da kurtadam formuna dönüşebilmesi. Peki bu nasıl olacak? Şu şekilde oluyor, doğada başıboş gezen kurtadamlar size saldırdığında sahip oldukları laneti size bulaştırırlarsa sizde kurtadam oluyorsunuz. Ayrıca kurtadam olduğunuzda sadece bu özelliğe ait bir yetenek ağacı da mevcut olacak.

Seslendirmede gerçek insan sesleri kullanılmış ve bu sesler üzerinde bir iki ufak oynamayla kurtadamlara orijinal sesleri kazandırılmış. Elder Scrolls Online yapımcıları halen daha üzerinde çalıştıklarını açıklıyor. İnsan halinden kurtadam formuna geçişlerin etkileyici olmasına önem verdikleri de gelen bilgiler arasında.

Bir sonraki Elder Scrolls Online Yaratıkları yazımızda görüşmek üzere!
#2
Teşekkürler.Elinize sağlık.Yani şimdi gruplar halinde kurtadam olarak arkadaşlarımız ile gezebiliriz değil mi?Her geçen gün bu oyunun yeri gözümde daha da  büyüyor.WoW'un tahtına oturur bu oyun Smile Tongue