Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Scrolls VI Genel Sohbet
He bu arada gece gece aklıma geldi baktım farkeden yok. Bethesda geçen martta texasta yeni bi stüdyo açtı. Bu yeni ekip fallout 76 yı yapacakmış. Maryland ve montrealde de iki stüdyo var. Biri starfield diğeri elderi yapsa yani çok beklemeyiz gibi. Mantıklı bence.
Benim emin olduğum tek konu her seferinde olduğu gibi oyunun 5.oyuna kıyasla kat kat iyi olacağı bakalım bu sefer neler görücez skyrim'de oyunu süsleyen o kadar çok şey vardı ki örnek olarak kurtadamlar vampirler ve bizim de bunların arasına girebilmemiz bunlar şuan aklıma gelen umarın 6.oyunda da böyle bizi oyuna bağlicak daha çok değişik faktörler görürüz
Bana mantıklı geldi

İçeriği GösterSpoiler:
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ben oyunumda nigga görmek istemiyorum Cheesy aslında şakayı bırakırsam cidden mantıklı. Diğer map tahminlerinde yeşil ile çizilmiş bölge gözükmüyordu.

Acaba bizi hammerfellin kızgın kumlarında hangi gizemler bekliyor xd
Neden durmadan Akavir diyorum biliyor musunuz? 4chan'deki sızıntıyı hatırlayın henüz daha Starfield'ın isim hakları bile alınmamışken Starfield adında bir uzay/bilimkurgu rpg geleceğini, TES VI'nın Akavir de geçeceğini AKA(VI)R ve bundan önce iki yeni oyunun çıkacağını (Fallout 76 ve Starfield) bildiler. TES VII'nin ise planlandığını ve tüm Tamriel'de geçeceğini vurgulamışlardı, vr experience olacaktı yanlış hatırlamıyorsam. Bu sızıntı olduğunda Starfield için hoax moax dedik ama baya baya gerçekmiş. Muhtemelen sızıntı tümüyle ya da büyük çoğunlukla doğru. Yani bize hypelanmak, tüylerimiz diken diken beklemek kalıyor arkadaşlar. Eğer leak doğruysa O videoda gördüğümüz yapılar Akavir istilasından kalma yıkık bir Imperial kalesi/karakolu olabilir.
[+] Dude isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
(15.06.2018, Saat: 01:44)Dude Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden durmadan Akavir diyorum biliyor musunuz? 4chan'deki sızıntıyı hatırlayın henüz daha Starfield'ın isim hakları bile alınmamışken Starfield adında bir uzay/bilimkurgu rpg geleceğini, TES VI'nın Akavir de geçeceğini AKA(VI)R ve bundan önce iki yeni oyunun çıkacağını (Fallout 76 ve Starfield) bildiler. TES VII'nin ise planlandığını ve tüm Tamriel'de geçeceğini vurgulamışlardı, vr experience olacaktı yanlış hatırlamıyorsam. Bu sızıntı olduğunda Starfield için hoax moax dedik ama baya baya gerçekmiş. Muhtemelen sızıntı tümüyle ya da büyük çoğunlukla doğru. Yani bize hypelanmak, tüylerimiz diken diken beklemek kalıyor arkadaşlar. Eğer leak doğruysa O videoda gördüğümüz yapılar Akavir istilasından kalma yıkık bir Imperial kalesi/karakolu olabilir.

Akavir hakkında olanın linkini atar mısın? Bu arada Akavir de geçeceğini sanmıyorum. Tamriel bitmeden oraya geçmelerini istemem. Ancak bir kısmı orada geçebilir ya da dragonborn dlcsinde olduğu gibi oradan oraya seyahat ederiz.
Lore'ları unutun Akavir'de geçecek görürsünüz.
(15.06.2018, Saat: 01:52)unEagle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akavir hakkında olanın linkini atar mısın? Bu arada Akavir de geçeceğini sanmıyorum. Tamriel bitmeden oraya geçmelerini istemem. Ancak bir kısmı orada geçebilir ya da dragonborn dlcsinde olduğu gibi oradan oraya seyahat ederiz.

Vpn yok şu an bende mobildeyim de ama şu ss var topic'i biraz araştırıp bulabilirsin kaldırılmadıysa

https://boards.fireden.net/v/last/50/379158308/
[+] Dude isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Volendrungun nereye düştüğü hakkında bilgi var mı? Videodaki soldaki bölgeye düşmüş olmasın? Ne dersiniz[/font]


[Resim: NDq6WX.jpg]
@Dude Pete Hines oyun Tamriel'de geçecek dedi.
[+] Darkdeep isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
@Darkdeep belli olmaz abi sağ gösterip sol vurmayı seviyorlar, konferansta bile öylelerdi ha duyurdu ha duyuracak derken kalp krizi geçiriyorduk. Belki Tamriel'de geçer belki tüm Tamriel'de geçer (teknolojinin yetersizliğinden yakındıkları konu belki de budur) Ama ben tümüyle yeni bir mimari, yeni ve görülmemiş bir kültürün yapılandığı tıpkı Morrowind'deki gibi seriyi bir üst boyuta taşıyacak bir devrimsellik bekliyorum.
[+] Dude isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
https://youtu.be/8HjhkYVwdSs?t=7476

-tes six ıst cıst bıst it's gonna be roleplaying game set in tamriel.
+whahahahaat
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Tamriel'de geçsin. Akavir ne ya. Ora nere. K.Irak gibi.
[+] ibodala isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
(15.06.2018, Saat: 07:00)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamriel'de geçsin. Akavir ne ya. Ora nere. K.Irak gibi.

Deme öyle ya. Göremedik ama Akavir güzel mekândır. Irkları falan da daha ilgi çekici. Yine de görüntünün Taneth veya Rihad'dan olduğunu düşünüyorum.