Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi

Elder Scrolls VI Genel Sohbet
(14.06.2018, Saat: 01:06)LorkhaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TES:3 Morrowindde mızrak, dart, fırlatmalı bıçak gibi silahlarda vardı bunlardan bahsedilmiş. Levitate ise uçma büyüsü.

Bir an fırlatmalı silahların geri dönmesi deyince, God of War 4'teki Leviathan Axe geldi aklıma. Teşekkür ederim.
(13.06.2018, Saat: 18:24)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok umutlanmayın bence. Tes 6'nın en iyi ihtimalle 4 senesi falan vardır daha. Ayrıca ondan önce Starfield gelecek.

@Darkdeep! Bence o kadar sürmez Smile
Bu konuyu az incele, çok eski bir konu :Smileuyuru tarihini bildim, çıkış tarihi onu takip eder gibi  Big Grin 
https://elderscrollsturk.com/konu-skyrim...#pid105824
(14.06.2018, Saat: 03:19)ufon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Darkdeep! Bence o kadar sürmez Smile
Bu konuyu az incele, çok eski bir konu :Smileuyuru tarihini bildim, çıkış tarihi onu takip eder gibi  Big Grin 
https://elderscrollsturk.com/konu-skyrim...#pid105824

Starfield seneye çıksa bile Tes 6'nın 2020'de çıkması mümkün değil bence. Oyun daha pre-production aşamasında. Tes oyunlarının geliştirilme süreci baya uzun sürüyor.


Şu an Bethesda Game Studios çatısı altında üç stüdyo var. Birisi Fallout 76'nın içeriği üzerinde çalışmaya devam edecekmiş. Diğer stüdyo Blades'i geliştirmiş. Ana stüdyo ise şu anda Starfield üzerinde çalışıyormuş. Tes 6 artwork'ten öteye gidememiştir daha.
starfield oynanılabilir diyorlardi.eger oyleyse tes6ninda yarisi bitmis bile olabilir.zaten map ve mekanlar hazir gibi.ama oyle kolayda degil bi oyun hazirlamak
eger yeni basladilarsa hemen ciksin diye dusunmeleyelim hizli ve dikkatli yapsinlarda iyi bi oyun ciksin.bide simdiden para biriktirip yeni bi pc oyunu almak lazim.ben en gec 2022de cikicagini dusunuyorum.seneye trailer verirler bence.

tes6 ya odaklandik ama starfieldde guzel bi oyun olabilir o oyunuda merakla bekliyorum
He bu arada gece gece aklıma geldi baktım farkeden yok. Bethesda geçen martta texasta yeni bi stüdyo açtı. Bu yeni ekip fallout 76 yı yapacakmış. Maryland ve montrealde de iki stüdyo var. Biri starfield diğeri elderi yapsa yani çok beklemeyiz gibi. Mantıklı bence.
Benim emin olduğum tek konu her seferinde olduğu gibi oyunun 5.oyuna kıyasla kat kat iyi olacağı bakalım bu sefer neler görücez skyrim'de oyunu süsleyen o kadar çok şey vardı ki örnek olarak kurtadamlar vampirler ve bizim de bunların arasına girebilmemiz bunlar şuan aklıma gelen umarın 6.oyunda da böyle bizi oyuna bağlicak daha çok değişik faktörler görürüz


Bana mantıklı geldi

İçeriği GösterSpoiler:
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Ben oyunumda nigga görmek istemiyorum Cheesy aslında şakayı bırakırsam cidden mantıklı. Diğer map tahminlerinde yeşil ile çizilmiş bölge gözükmüyordu.

Acaba bizi hammerfellin kızgın kumlarında hangi gizemler bekliyor xd
Neden durmadan Akavir diyorum biliyor musunuz? 4chan'deki sızıntıyı hatırlayın henüz daha Starfield'ın isim hakları bile alınmamışken Starfield adında bir uzay/bilimkurgu rpg geleceğini, TES VI'nın Akavir de geçeceğini AKA(VI)R ve bundan önce iki yeni oyunun çıkacağını (Fallout 76 ve Starfield) bildiler. TES VII'nin ise planlandığını ve tüm Tamriel'de geçeceğini vurgulamışlardı, vr experience olacaktı yanlış hatırlamıyorsam. Bu sızıntı olduğunda Starfield için hoax moax dedik ama baya baya gerçekmiş. Muhtemelen sızıntı tümüyle ya da büyük çoğunlukla doğru. Yani bize hypelanmak, tüylerimiz diken diken beklemek kalıyor arkadaşlar. Eğer leak doğruysa O videoda gördüğümüz yapılar Akavir istilasından kalma yıkık bir Imperial kalesi/karakolu olabilir.
[+] Dude isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
(15.06.2018, Saat: 01:44)Dude Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden durmadan Akavir diyorum biliyor musunuz? 4chan'deki sızıntıyı hatırlayın henüz daha Starfield'ın isim hakları bile alınmamışken Starfield adında bir uzay/bilimkurgu rpg geleceğini, TES VI'nın Akavir de geçeceğini AKA(VI)R ve bundan önce iki yeni oyunun çıkacağını (Fallout 76 ve Starfield) bildiler. TES VII'nin ise planlandığını ve tüm Tamriel'de geçeceğini vurgulamışlardı, vr experience olacaktı yanlış hatırlamıyorsam. Bu sızıntı olduğunda Starfield için hoax moax dedik ama baya baya gerçekmiş. Muhtemelen sızıntı tümüyle ya da büyük çoğunlukla doğru. Yani bize hypelanmak, tüylerimiz diken diken beklemek kalıyor arkadaşlar. Eğer leak doğruysa O videoda gördüğümüz yapılar Akavir istilasından kalma yıkık bir Imperial kalesi/karakolu olabilir.

Akavir hakkında olanın linkini atar mısın? Bu arada Akavir de geçeceğini sanmıyorum. Tamriel bitmeden oraya geçmelerini istemem. Ancak bir kısmı orada geçebilir ya da dragonborn dlcsinde olduğu gibi oradan oraya seyahat ederiz.
Lore'ları unutun Akavir'de geçecek görürsünüz.
(15.06.2018, Saat: 01:52)unEagle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akavir hakkında olanın linkini atar mısın? Bu arada Akavir de geçeceğini sanmıyorum. Tamriel bitmeden oraya geçmelerini istemem. Ancak bir kısmı orada geçebilir ya da dragonborn dlcsinde olduğu gibi oradan oraya seyahat ederiz.

Vpn yok şu an bende mobildeyim de ama şu ss var topic'i biraz araştırıp bulabilirsin kaldırılmadıysa

https://boards.fireden.net/v/last/50/379158308/
[+] Dude isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
[fon‌t=Helvetica, Arial, sans-serif]Volendrungun nereye düştüğü hakkında bilgi var mı? Videodaki soldaki bölgeye düşmüş olmasın? Ne dersiniz[/font]


resim
@Dude Pete Hines oyun Tamriel'de geçecek dedi.
[+] Darkdeep isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi