Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder Scrolls VI Genel Sohbet
@Goldendarkness

Tes Serisinin Biteceği İhtimali İçin Korkma.Asıl Bethesda'nın Seriyi 31.Oyuna Kadar Uzatıp Lore'un İçine Etme İhtimalinden Kork.
[+] Filsuk isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Yeni oyunda bir sürü büyü olsa iyi olur he. Tamriele alev yada buz büyücüsü olarak nam salmak ^^. Mütüş olr.
Fırtınapelerinler ve imparatorluğun savaşında kim kazandı olarak geçecek ben imparatorlukla bitirdim Yan görev gibi olduğu için Onunla ilgili bir şey olmaz herhalde Sunset mi öyle bir adada geçecek diye söylentiler var ben Ana karamızda olsun isterim. Keşke bir gün çıkaracakları oyun Tüm Tamrielde geçse güzel olmaz mıydı Bir yandan Ejderhalar püskürüyor bir yandan geçit açılıyor bir yandan mehrunes dagon giriyor Eğlenceli olurdu bence.
yeni oyunun adi tes 6 redfall olacak diye bir sizinti olmus sanki cok fazla ingilizcem olmadigi icin anlayamadim aydinlaticak biri var mi
(22.09.2018, Saat: 21:45)skyrimsever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yeni oyunun adi tes 6 redfall olacak diye bir sizinti olmus sanki cok fazla ingilizcem olmadigi icin anlayamadim aydinlaticak biri var mi

Zenimax firması redfall isminin isim haklarını satın almış. Millet de elder 6 diye çıldırdı. Ama elde doğrulanmış bilgi yok. Trollüyor de olabilir firma Cheesy Veya elder scrolls online, legends ile de ilgili olabilir. Elder scrolls olmayıp başka zenimax oyunu da olabilir.
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Tüm tamrieli verin herkez rahatlasın Tongue