Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Elder scrolls yapılabilen bir şey mi ?
#1
Biliyorsunuz ki Dawnguard dlc'sinde Serena ile birlikte kehanet peşinden koşuyoruz, Serena mı yoksa annesinde olan scroll mu hangisi bilmiyorum ama oyunun sonlarına doğru öldürdüğümüz snow elf kehaneti kendisinin oluşturduğunu söylüyordü, kehaneti oluşturan kendisi ise scroll'u da kendisi oluşturmuş olabilir mi ?
#2
(16.06.2018, Saat: 13:46)Skyrim dilencisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biliyorsunuz ki Dawnguard dlc'sinde Serena ile birlikte kehanet peşinden koşuyoruz, Serena mı yoksa annesinde olan scroll mu hangisi bilmiyorum ama oyunun sonlarına doğru öldürdüğümüz snow elf kehaneti kendisinin oluşturduğunu söylüyordü, kehaneti oluşturan kendisi ise scroll'u da kendisi oluşturmuş olabilir mi ?

Kadim tomarlar tamamiyle değişken şeyler. Bir kehanet var örneğin ortada kahramanın seçimine göre kadim tomar değişiyor. Bu da büyük ihtimal ona bir örnek. Kadim tomarlar kendi kendini yazar biri tarafından oluşturulan bir şey değil.
#3
Büyük ihtimalle olamaz. Elder Scroll'lar geçmişi ve geleceği barındırır, kökeni olmayan bir şeyin fani yaşamların "soyut" sayılabilecek bir şeyi yaratması veya yaratabilmesi çok düşük bir ihtimal.

https://elderscrollsturk.com/konu-kadim-...erine.html Okumanı tavsiye ederim.