Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Eşim evden kaçtı .
#1
Arkadaşlar herkesin bildiği gibi oyunda flört filan yok . Neyse bundan rahatsız değilim ben. Adamlar bu tarz bir oyuna flört saçma olacağını düşünmüşler haklılar da . Kadına gidiyorsun evlenelim biz senle diyorsun oda tamam diyor bu kadar, güzel . Ama o düğün ne öyle arkadaşlar. Bizim düğün günü geldi yemin ediyoruz. Peder sordu teker teker eşim kabul etti. Sıra bana geldi Bende kabul ettim . Abi kabul eder edmez daha rahip sözünü bitirmeden döndü gitti bu . Kafamda miğfer vardı onamı bozuldu anlamadım . Hemen arkasından gittim bende. Sırf yabancılık cekmesin zorlanmasın diye bunun yaşadığı şehirde ev aldım . Gittim evde yok. Sokakları geziyorum her gün meydanda gezen kadın kayboldu . Saat öğlen 2 1 saat bunu aradım sokaklarda . Yok bulamıyorum . Bizde Nord'uz nereye kadar sinirimi saklıyabilirim. En sonunda cinnet gecirdim . Dedim başlarım sizin tavuğunuza da size de . Meydanın ortasında kestim bir tane tavuğu . Herkez çılgına döndü . Kılıcı sopayı ceken koşuyor üstüme. Savaş cığlığınıda bir bağırdım. Herkez kafayı yedi. Suan şehirde dısarı cıktım. Bir tavuk kovalıyorum . Arkamdada askerler . Koşuyoruz . Kesicem Skyrimdeki tüm tavukları .
#2
İlahi, sorununun cevabı bende değil ama gece gece iyi güldürdün. Oyundaki hatayı bile tadıyla yaşayan insansın. Bir bug olmuş olacak ki böyle bir hadise vuku bulmuş. Var ise düğünden önce bir kayıt  tekrar dene istersen. (Miğferi çıkarda dene Smile )

A7004 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
#3
Konu başlığını gördüm kahkahayı patlattım Big Grin Aslında tavukların suçu olmamasına rağmen çıban başı onlar, tüm sorunun kaynağı. Bir önceki save dosyası veya öldürdüğünüz tavukların kefaletini ödemekten başka bir şey sizin ilacınız değil Cheesy
#4
(09.02.2014, Saat: 03:48)Neb link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlahi, sorununun cevabı bende değil ama gece gece iyi güldürdün. Oyundaki hatayı bile tadıyla yaşayan insansın. Bir bug olmuş olacak ki böyle bir hadise vuku bulmuş. Var ise düğünden önce bir kayıt  tekrar dene istersen. (Miğferi çıkarda dene Smile )

A7004 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir bug olduğu belli . Seninde dediğin gibi şuan baştan yapıyorum düğünü Smile

Edit: Sorunu çözdüm. Arkadaşlar benim eşimin biraz IQ düşük Sad . Cebimizde 10 bin altın var . Ben at arabasına bindim . Bu Vadiket-Akçay yürüyerek geldi. Flörtü koymassan oyuna ben tanıyamam ki evleneceğim insanı . Nolucak şimdi Sad . En azından eve para getiriyor . Balgruuf'da konağında beni çağırıyor. Ejderha varmısda onu kesicekmişim . Dedim bende bir eş var Vadikent-Akçayı slow modda yürüdü . Bunu yolladık ejderhayı kessin diye bizde uzaktan izlerken bira içiyoruz .
#5
Mertustam bak tapatalk kullanırken yapılan editi anında görüyorum, pcde olmuyor işte bunu kastediyordum ben gözüksün derken.

A7004 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
#6
Dostum ne güldüm be şehre gittikten sonra fast trabel atsan gelirdi.
#7
"Tülaay n'olur geri dön Tülaay" gibi bişey oldu bu. Cheesy