Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

ESO 17 mart
#1
Merhaba arkadaşlar ben dün Elder Scroll Online aldım ancak oyunu oynamam için 30 gün verilmiş yani 17 mart dan 7 gün önce bitiyor peki bittikten sonra oyun b2p olunca tekrar hesabımı kullanabilirmiyim ? yoksa illa cebimden çıkacakmı para
#2
Bende bugün aldım 9 Mart'a kadar süre var ve 9 Mart ile 17 Mart arası oynamak istiyorsan time card lazım ama 9 Mart 17 Mart arası beklersen time card almadan 17 Mart günü girersin
#3
17 Marttan sonra ne olursa olsun aylıksız oynayabileceksin, konu kilit.