Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

ESO Ek Paket Sorularım
#1
Merhaba

Oyuna başlamak istiyorum. Daha önce normal Steam'e bağlı olmayan Tamriel Unlimited satın almıştım.
Steam'de arada bir indirim olabiliyor ama kendi web sayfasında o kadar indirim olmuyor gibi gözlemliyorum.
Bu oyuna başlayacağım sizce elimde varolan oyundan mı devam edeyim yoksa Steam üzerinden tekrar mı satın almalıyım? Sitesinde indirimler olabiliyor mu? Oluyorsa Steam kadar çok mu?

Bunların dışında web sayfasın girip, Game Updates'e tıkladığımızda karşımıza bir sürü içerik çıkıyor(https://www.elderscrollsonline.com/en-gb/updates). Bunları nasıl satın alıyoruz? Crown Store'a girdim ama bu ek paket isimlerini göremedim.

Ayrıca Tamriel Unlimited içinde bu ek paketlerden herhangi biri mevcut mu? Tüm ek paketleri yavaş yavaş satın alsam güçlenmede gecikir miyim ve aşağı yukarı toplamda kaç para harcarım? Sizce başlangıçta alınması gereken, önemli ek paketler hangileridir?

Teşekkür ederim.
#2
-Steam'de eso plus fiyatı biraz daha avantajlı, onun dışında pek bir artısı yok. Ana oyunu ve chapterları kod satan sitelerden daha ucuza alabilirsin. Kendi sitesinde ne zaman indirime giriyor bilmiyorum.
-Ek paketlerin hepsi crown store'da var. Satın alabilmek için oyun içinden girip bakman lazım.
-Tamriel Unlimited sadece ana oyun. Ek paket içermiyor.
-Düzgün bir karakter yapabilmek için ek paketler şart değil. En yüksek seviyeye hiç ek paket olmadan ulaşabiliyorsun. Çoğu düzgün set ana oyundan çıkıyor, craft edilebilenleri ve grup zindanları haricinde düşenleri de başkalarından satın alabiliyorsun.
-Ek paketlerin hepsini tek tek satın almak baya pahalıya geliyor. Eso plus ile tüm içeriğe erişebilirsin. Chapterlar hariç. Bu ay sonunda Morrowind de eso plus'a eklenecek gerçi. Bir tek Summerset ayrı kalıyor. Ayrıca eso plus aylık 1500 crown veriyor, istiyorsan daha sonra ek paketleri kalıcı olarak satın alabilirsin. Yıldönümü indirimlerinde crown store'da %75 indirime giriyorlar.
-Eğer ek paketlere para vermek istemiyorsan ücretsiz eso plus haftalarını da takip edebilirsin. Mesela geçen hafta eso plus 6 günlüğüne ücretsiz olmuştu. Yılda iki kez oluyor sanırım.
#3
Darkdeep cevabın için teşekkür ederim. Siz ESO Plus mı kullanıyorsunuz? Ayrıca ESO Plus'ın 1500 Crown'ı ile neler alınabilir? Tüm Ek Paketlerin Crown değeri nedir? Summerset ve Morrowind Crown ile satın alınabiliyor mu?
#4
(05.05.2018, Saat: 17:20)qwerty1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Darkdeep cevabın için teşekkür ederim. Siz ESO Plus mı kullanıyorsunuz? Ayrıca ESO Plus'ın 1500 Crown'ı ile neler alınabilir? Tüm Ek Paketlerin Crown değeri nedir? Summerset ve Morrowind Crown ile satın alınabiliyor mu?

Ben hiç eso plus satın almadım. Ek paketlerin indirimsiz fiyatları pahalı. Zindan paketleri 1500 crown. Hikaye içeriği olanlar ise 2000 ile 3000 crown arası fiyatları var. Ama yıldönümü indirimlerini yakalarsan çok daha uyguna geliyor. Mesela thieves guild ve dark brotherhood ek paketleri geçenlerde 500 crown'a satılmıştı. Normal fiyatı 2000 crown olması lazım. Ek paketler dışında kostüm, binek, isim ve görünüş değiştirme tokenleri, imperial ırkı vs. satın alınabiliyor.

Summerset ve Morrowind şu an crown ile alınamıyor ama bu ayın sonuna doğru Summerset çıkınca Morrowind crown ile alınabilecek. Ayrıca normalde Morrowind ile gelen battlegrounds pvp modu ana oyuna dahil olacak. Warden sınıfı da crown store'a eklenecek. Bu arada eğer Summerset'i ön sipariş ile alırsan Morrowind ve Warden sınıfı ücretsiz geliyor.
#5
Kafamdaki tüm soruları, sorumdan daha detaylı cevapladığınız için size tekrar teşekkür ederim.
ESO'yu Steam üzerinden mi oynuyorsunuz yoksa Steam olmadan mı?
#6
(05.05.2018, Saat: 18:38)qwerty1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kafamdaki tüm soruları, sorumdan daha detaylı cevapladığınız için size tekrar teşekkür ederim.
ESO'yu Steam üzerinden mi oynuyorsunuz yoksa Steam olmadan mı?

Steam olmadan.