Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

ESO Senche Tiger Bineği
#1
Bugünlerde reddit'te Elder Scrolls Online'ın yazar kadrosunun soruları cevapladığı etkinlikte Loremaster Lawrence Schick ağzından bir sürprizi kaçırdı.

Bildiğiniz üzere oyunda şuan binek olarak sadece atlar bulunuyor. İlerleyen dönemlerde guar ları binek olarak kullanabileceğiz. Bu bineklere bir yenisi daha ekleniyor; senche tiger!
Elsweyr bölgesinde bulunan Senche Tiger'lar bildiğiniz kaplan, yani kaplanlara bineceğiz. Reddit'te senche tiger'lar hakkında bir soru soran takipçiye cevap olarak Lawrence Schick; "Senche tiger'lar Khajiit ırkının bir parçası, aslında köken olarak aynı. Khajiitlere bunların konuşan ve mantık yürütebilen halleri denebilir. Ayrıca gelecekte bu hayvan oyuna binek olarak eklenecek." yorumunda bulundu.
Binek kaplanların ne zaman ekleneceği bilinmiyor, belki yarın belki yarından da yakın...

resim
#2
Hacı bunlar profesyonel insanlar, ağzından kaçırmamıştır o, söyleyesi gelmiştir. Smile

Hemen bir guar alıp ismini Rollie koymak istiyorum, bilenler bilir. Smile
#3
Elsweyr'da bulunuyorsa sadece AD ittifakına üye olanlar mı bu bineğe binebilir?
#4
Doğal yaşam alanı Elsweyr. Ama herkes binebilir.
O değilde bu senche-khajiit bağlantısından millet çok gırgır yapmış.
#5
(11.09.2014, Saat: 23:15)mertusta date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğal yaşam alanı Elsweyr. Ama herkes binebilir.
O değilde bu senche-khajiit bağlantısından millet çok gırgır yapmış.

Yalnız bunlar khajitler gibi konuşabilirse yolculuk sırasında  dırdır yapar,hiç çekemem  Cheesy
#6
(11.09.2014, Saat: 23:19)ASRIN10 date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız bunlar khajitler gibi konuşabilirse yolculuk sırasında  dırdır yapar,hiç çekemem  Cheesy


Neyse ki, sen oyunu almamış ve oynamıyor olduğundan böyle bir sorunun olmayacak.

Ayrıca, bu kaplan arkadaşlar oyuna eklenince atın veya guar'ın yüzüne bakan kalmaz Smile  Güzel bir gelişme ama, hoş olur kaplana binmek.
#7
TESO treni kaçırmış milletin 10 sene önce verdiği binekleri sürpriz gibi veriyor. Şaka gibi bizde buna hoş olur diyoruz.
Tuhaf bir bakış açısı...
Hayırlı olsun...baya bir online oyuncu çekeceğe benzer bu Tiger Big Grin
#8
Hoş bir gelişme olduğunu söyleyebilmem için zenimax'ın kertenkeleyi mi binek olarak vermesi gerekiyor acaba ?

Millet x oyununda 10 sene önce tiger verdi diye, TESO'da binek olarak tiger veremez mi? Hoş olur dememin bu kadar komik bulunacak ne yanı var merak ettim doğrusu. Hoş benim merak ettiğim bir dolu şey var zaten forumda.

Neyse, oyuna ne eklense, ne yapılsa beğenilmeme modası geldi foruma. Kimseye birşey demiyorum, haklılar. Guild liderimiz, "TESO neden oynanmamalı" diye başlık açtıktan sonra, diğer üyelerin de bu noktandan sonra, oyundaki herşeyi, "gözünün üzerinde kaş var ama" mantığı ile beğenmemeleri ve eleştirmelerine şaşırmıyorum. Bir zamanlar zevkle yazdığım ve insanlara yardım etmeye çalıştığım forumdan soğudum inanın. Bu nedenle bir süre forumda yazmayacağım sanırım.

Kalın sağlıcakla.
#9
Kardeş khajite biniyorsun iste daha ne istiyorsun, adamlarda ki mizah anlayisina bak.Tabi bunu her insanin anlamasini beklemiyorum.Şayet oyunda ejderhayi nerden aliyozz1!1 diye soran bir kitle ile karsi karsiyayiz..

Şayet sen hoş bulmuyorsan binme kardeşim, bu kadar basit.Adamlar 20 tane binek cikarsa bune lan oyunu mahvettiler, oyun sirke döndü diyeceksiniz.Skyrim oynayip, gelip burada, ejderhamiz niye yokyaaa diyip atar yapan türk kizlari gibi olmayalim arkadaslar.
#10
Hayır oyunda tek bineği at yapmışlarken "niye bu kadar az binek var" diye şikayet eden vardı, "wow'daki çeşitliliğin yanından geçemez" diye eleştiren de vardı. Bugün gelip kaplan, guar koyacaz falan demiş yapımcılar, bu seferde "wow'da zaten vardı, yeni bir şey değil" muhabbeti. Bir şeyi de beğenin artık, oyun kötü diye her şeyi kötü olacak diye bir durum yok. Gidin wow oynayın o zaman, oyun istediğiniz gibi olunca geri gelirsiniz.
#11
Kaplan,arslan ws.. oyunun havasını bozucaktır.sadece yeni at türleri gelir inş. 3Smile