Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

EST Oyungezer'de !!
#1
Oyungezer'den Sinan Akkol ile kurduğumuz temas sonucu sağolsunlar bizi kırmadılar ve teklifimizi kabul ettiler. Türkiye'de Elder Scrolls'un daha çok tanınması için verdiğimiz çabaların meyvesini yavaş yavaş alıyoruz. İlk olarak Çek Cumhuriyetinin Elder Scrolls Online fan sitesi, ardından ise FRP World'de kendimizi tanıttık. Şimdi ise Oyungezer'de kendimizden bahsettik. Amacımızın Elder Scrolls evrenini Türk oyuncularının, bilmeyenlerinin öğrenmesini bilenlerin de öğretmesi olduğunu 70 milyona duyurmaya başladık. Yakında da CONexus organizasyonunda yer alacak olan Elder Scrolls Türk ekibi aynı isimle açacağı standda Elder Scrolls posterleri ve tişörtleri en önemlisi de Sweetroll'leri satışa sunacak. İzmir'de yapılacak olan bu organizasyon hakkında detayları ilerleyen saatlerde ayrı olarak vereceğiz o yüzden şimdilik Oyungezer Ağustos 2013 sayısında yer alan haberimizin bir resmini koyarak veda edelim. Bekle dünya Türk Dovahkiinler geliyor !!!!

TTXpLv.jpg
#2
Uuu, hayırlı uğurlu olsun. Smile
#3
Hergün daha ileri, hiç fena gitmiyor bu site.  :tebrik
#4
Gurur duydum.
#5
Ne kadar fazla rehber,yazı olursa olsun dış kaynaklarla iletişim ve çevre olmadan asla büyük yerlere gelinmez. Biz bu sorunu yönetimimiz sağolsun şimdiden hallettik Cheesy
#6
Şaşırmadım hakkettiğimiz birşeydi. Rehberler için çok uğraştık ve meyvemizi aldık.

Teşekkürler Oyungezer!
#7
Vay be yarın hemen markete gidip bu sayfayı okuyup  dergiyi geri bırakayım
#8
Gayet iyi. Sitenin daha da başarılı olması için büyük adımlar. Mert Sertel'i tebrik ediyorum. :tebrik
#9
Bu arada kuruluş 23 Haziran 2013 değil mi? Ana sayfada öyle yazıyor. Ama burada 23 Ağustos 2013 yazmışlar.  ???
#10
Yanlış yazmışlar hadi kınıyalım!.  Tongue


Sayfa direk ilk oluşturulduğu tarihi yazar. Yani daha ortada hiçbir şey yokken. Ama dergi, işleyişe başladığı tarihi geçiyor satırlarda. Umarım anlatabilmişimdir.
#11
23 ya da 25 ama 23 büyük ihtimalle..