Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Explorer edition hakkında
#1
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. Uzun süredir Wow oynuyordum fakat çoğunuzun bildiği gibi wow yavaş yavaş ölüyor. Bende ESO ya başlamayı düşünüyorum. Öncelikle sormak istediğim şey, oyunu denemek için trial versiyon falan yok diye biliyorum; bunun için explorer edition almamız gerekiyor peki aldıgımız explorer editiona devam edebiliyor muyuz? Diyelimki oyun 150 tl  explorer edition ise 50 tl, explorer edition aldık oyunu sevdik standart almak istiyoruz. Peki explorer editionun üzerine mi ekleyerek alıyoruz oyunu? Anlatmak istediğim; explorer edition varsa oyunu 100 tl yemi alıyoruz yoksa aldığımız explorer edition boşamı gitmiş oluyor?

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim, iyi forumlar.
#2
Explorer Edition deneme için değil, istediğin ırkla istediğin ittifaka katılmanı sağlayan ve hazine haritası, Vanity Pet veren bir yükseltme.
#3
Bana bi arkadaşım explorer editionu alıp oyunu 1 ay oynayabileceğimi söylemişti. Demek ki oda yanlış biliyormuş. Peki standart versiyonu aldığımızda tüm ırklar açık olmuyor mu? yoksa ırkları açmak için explorer editiondamı almamız gerekicek? Bildiğin soru soruyu doğuruyor. Sad
#4
Oyunda İmperial hariç tüm ırklar açık, 3 ittifak var oyunda ve her ittifakta 3 ırk var, Explorer Edition bu sınırı kaldırıyo, ama İmperial ırkını açmıyor. Ben ESO'yu bırakabilirim istersen bende Explorer Edtion'lu var, biraz daha oynayıp karar vereceğim. Diğerlerinden biraz daha düşük bir fiyata verebilirim.
#5
Oyunda 3 ittifak var, 3 ittifakın 3 ırkı bunun haricinde 1 adet de Imperial ırkı yani toplamda 10 ırk 3 ittifak var.
Daggerfall covenant > Orc, Breton, Redguard
Aldmeri Dominion > High elf, khajiit, wood elf
Ebonheart Pact > Dark Elf, argonian, nord

Biz daggerfall'da oynuyoruz.
Oyunun üç versiyonu var, Standart edition, imperial Edition, normal düz oyun.

explorer edition'da imperial ırkı hariç istediğin ırk ile istediğin ittifakta oynayabiliyorsun. Aylık 1 ay oynama süresi var.
Imperial edition'da imperial ırkı dahil istediğin ırk ile istediğin ittifakta oynayabiliyorsun. Aylık 1 ay oynama süresi var.
Standartta oyunda sadece aylık 1 ay oynama süresi var. İttifakların kendi ırklarını seçerek oynayabiliyorsun.

Ek olarak bu konuda sitemizde haberler ve rehberler mevcut. Onları inceleyebilirsiniz.
#6
Anladım yani oyunu tam anlamıyla kısıtlamasız oynamak için explorer editionuda almamız gerekicek.

(25.09.2014, Saat: 20:02)Greed link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunda İmperial hariç tüm ırklar açık, 3 ittifak var oyunda ve her ittifakta 3 ırk var, Explorer Edition bu sınırı kaldırıyo, ama İmperial ırkını açmıyor. Ben ESO'yu bırakabilirim istersen bende Explorer Edtion'lu var, biraz daha oynayıp karar vereceğim. Diğerlerinden biraz daha düşük bir fiyata verebilirim.

tamam kardeşim satmaya kadar verirsen haberim olsun. Esoya başlamak için sabırsızlanıyorum umarım wow accountum hızlı satılır.

Güncellendi [time]1411747666[/time]
Arkadaşlar, ESO steamda indirime girdiği için almayı planlıyorum. Standart edition u aldıktan sonra buna explorer ekleyebiliyor muyuz? ESO nun sitesinde baktım ama bulamadım (Account/store bölümüne). İnternettende baktım biraz, anladığım kadarıyla bu bi pre-order hediyelerindenmiş. Yani anlatmak istediğim, standart editionu aldıgımızda üzerine explorer pact ekleme şansımız varmıdır?
#7
Üzerine imperial edition ekleniyor explorer zamanı geçti sanırsam.
#8
Kinguin'de explorer pack kodunu 1 Euro'ya satıyorlar. Ayrı olarak alınabiliyor yani sonradan da..