Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

FarCry 3 - Özel Üretim Silahlar
#1
Shadow

resim

Bilgi: Özelleştirilmiş 1911 tabancası. Ek aparat olarak susturucu, arttırılmış mermi kapasitesi ve dürbün eklenmiş. Daha iyi isabet ve gizlilik için geliştirilmiş.

Fiyat: 2600 $

Satın Alabilmeniz İçin Gereken: 17 düşman karakolunu ele geçirmek.


Shredder

resim

Bilgi: Özelleştirilmiş Vector 45. ACP. Ek aparat olarak susturucu, arttırılmış mermi kapasitesi ve dürbün eklenmiş. Mermi atış hızı ve hasarı normal silaha göre geliştirilmiş.

Fiyat: 3275 $

Satın Alabilmeniz İçin Gereken: 10 tane hafıza kartı toplamak.


Bull

resim

Bilgi: Özelleştirilmiş M133 pompalı tüfeği. Ek aparat olarak dürbün eklenmiş. Taşınabilirlik ve atış hızı normal silaha göre geliştirilmiş.

Fiyat: 3010 $

Satın Alabilmeniz İçin Gereken: 10 tane antik kalıntı (relic) bulmak.


Bushman

resim

Bilgi: Özelleştirilmiş P416 saldırı tüfeği. Ek aparat olarak nişancı dürbünü ve susturucu eklenmiş. Bütün özellikler az bir miktar arttırılmış. (Bence oyundaki en iyi saldırı tüfeği.)

Fiyat: 3800 $

Satın Alabilmeniz İçin Gereken: Bütün radyo istasyonlarını aktif etmek.


AMR

resim

Bilgi: Özelleştirilmiş Z93 nişancı tüfeği. Oyundaki en iyi nişancı tüfeği. Bütün özellikler az bir miktar geliştirilmiş. Susturucu hariç eklenebilecek bütün aparatlar mevcut. Silahın tek kötü tarafı, susturucu olmaması.

Fiyat: 4800 $

Satın Alabilmeniz İçin Gereken: 20 tane antik kalıntı (relic) bulmak.


Ripper

resim

Bilgi: Özelleştirilmiş MKG ağır makineli silahı. Türündeki en iyi ''Rambo'' silahı. Ek aparat olarak mermi kapasitesi arttırılmış ve dürbün eklenmiş. Bütün özellikler az bir miktar arttırılmış.

Fiyat: 4200 $

Satın Alabilmeniz İçin Gereken: 6 Rakyat eğitimini tamamlamak.