Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Favori Modlarım [Kısa Anlatım]
#1
Merhabalar,benim mod tercihlerime hoşgeldiniz. Şimdiden söyleyeyim,bunlar benim tercihlerimdir, o yüzden bu kötü,şu iyi gibi fikirleriniz sizde kalsa forum yararına olur.İşte Kataphrakthos'un tercihleri...Natural Environments:Bu mod olmassa olmaz bir moddur. Oyuna o kadar fazla doğal özellik ekliyorki yükledikten sonra farkı görmemeniz imkansız doğal çevre çok daha canlı ve etkileyici oluyor.
Download

4096x4096 Landscape LOD Texture Pack: Bu mod 1024 1024 çözünürlükteki uzak grafikleri 4096 x 4096 ya çıkaran önemli bir mod.
Download

Atmospheric Weather System:Oyuna 100 ün üzerinde yeni hava koşulu ekleyen bir mod.
Download

Slofs Horses Base:Oyundaki atların renkleri mora kaçmış saçma sapan renklerden oluşuyor bu onu düzelten, renklerini daha gerçekçi hale getiren önemli bir mod.
Download

Harvest Flora:Normalde yerden herhangi bir bitki aldığımızda grafik olarak yerinde kalır aldığımız belli olmaz ama bu modu yükleyince aldığınız bitki gidiyor ve 3 gün sonra tekrar çıkıyor.
Download

Natural Wildlife:Bazı hayvanların daha mantıklı hareket etmesini sağlayan bir mod.
Download

Deadlier Traps:Bu mod oyundaki tuzakları ölümcül bir hale getiriyor. Normalde sizi öldürmesi gereken ama öldürmeyen tuzaklar artık ölümcül.
Download

Natural Faces:Karakterlerin yüz çözünürlüklerini arttıran önemli bir diğer mod.
Download

Rowboats:Oyuna kullanılabilir kayık ekliyor eğlenceli bir mod.
Download

MaleFullbody:Bu mod karakterlerin vücutlarını çok daha gerçekçi bir hale sokuyor örneğin bir orkun vücudu kaslı ve sert görünürken bir high elfin vücudu biraz daha ince ve kassız görünüyor ve vücut kaplamalarıda normalden çok daha gerçekçi duruyor.
Download

Keychain:Bu mod envanterinize bir anahtarlık ekler. Oyunda elimize bolca anahtar geçiyor ve görünüş olarak çok yer kaplıyor bu mod sayesinde tüm anahtarlar tek bir kutu içerisinde görünüyor ve envanterinizde boş kalabalık olmuyor.
Download

Divine Avenger's CM Partners Compilation:Yalnızlıktanmı sıkıldınız, oblivionun o muhteşem doğasında gezerken size eşlik etmesini istediğiniz bir yada daha fazla yol arkadaşımı istiyorsunuz, işte tam size göre bir mod.Tam 30 karakterden istediğiniz birini yükleyin ve size arkadaşlık yapsın. Bunların arasında Lord of the Rings ten Gandalf, Aragorn, Gimli ve Legolas da var hatta size tanıdık gelebilecek bazı oyun karakterleride mevcut ve şunuda belirteyim her karakter ayrı ayrı yükleniyor yani hepsini yüklemek zorunda değilsiniz.
Download
[+] Nautilus isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#2
Özenle seçeceğim. Bende tavsiyeler falan ekleyeceğim. Malum yakında Oblivion Şov yapacağım. Güzel modlar!