Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Fighters Guild II - Egg Poachers
#1
EGG POACHERS

Sıradaki görevimiz için Eydis ile tekrar görüşüyoruz. Kentin dışındaki bir madende sorun olduğunu duyuyoruz. Ve hemen yola düşüyoruz. Haritada elimden geldiğince göstermeye çalıştım. Nehri takip edin madeni illaki görürsünüz.

resim

Arkadaşlar öncelikle bu maden hakkında kısa bir bilgi vereyim. Bu maden Skyrim'daki sandığınız cevher madeni değildir. Yumurta madenidir. Kwama Queen denen bir yaratık bu yumurtaları salmaktadır. İşin ilginç tarafı Kwama yavruları solucana benzer ve saldırganlardır. Lakin Kwama'nın larva ve yetişkin halleri saldırgan değildir. Yalnız yetişkin hallerinden sadece işçi olanları saldırgan değildir. Asker olanları saldırgandır. Ve larva şeklindeki Kwamalar sizi 10 saniyeliğine donduracak bir zehir kullanabiliyorlar dikkatli olun.

resim

Maden girişindeki bu iki arkadaşla konuşuyoruz. İki tane dunmer işçinin madenin bir bölümünü ele geçirdiğini ve bu elemanları kapı dışı ettiklerini anlıyoruz. Fakat madenin bir bölümünde hala işçiler çalışmakta onlara güçleri yetmemiş bu garibanlara güçleri yetmiş. İçeri giriyoruz ilerleyin Kwama yavruları dışında bir sorun ile karşılaşmıyoruz. En sonunda iki dunmer ile karşılaşıyoruz. Üstündünüzde dandik bir zırh bile olsa bunları rahatça indirirsiniz. Size kazma ile saldırıyorlar. Neyse öldürün. Eydis'e geri dönün. 100 altın ve 4 can iksiri veriyoruz. Ve rütbemiz Apprentice oluyor.

Sonraki görevde dörüşmek üzere.

[url=http://hizliresim.com/LdBWpa][/url]