Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Fighters Guild IV - The Code Book
#1
THE CODE BOOK

Eydis ile tekrar görüşüyoruz. Bizden hırsızlar loncasından birinde bulunan bir kitabı getirmemizi istiyor. Bu yere gitmeniz gerekiyor.

resim

Bu görevi tamamlamanın bir sürü yolu var aslında. İlk yol direk kadını öldürüp kitabı almanız. Fakat bunu yaparsanız kent muhafızlarına 1000 altın ödemek zorunda kalırsınız. Ve kadınla kapışırken bütün hırsızlar loncası elemanları size kapanır pert olursunuz. İkinci yol kadınla ilişkiniz 70 ve üzerindeyse direk kitabı size veriyor. Üçüncü yol hırsızlık yeteneğiniz iyi ise kadından kitabı çalabilirsiniz. Dördüncü yol Ald'rhun da bulunan Percius Mercius ile konuşmanız, o kadın ile konuşup size kitabın teslimatını sağlar. Ben ilk yolu tercih ettim , dark brotherhood elemanlarından kastığım paralar sağ olsun.

resim

Yalnız kadını hırsızlar loncası elemanı diye küçümsemeyin. Elinde çift elli balyoz var okkalı çakıyor. Neyse kitabı alıyoruz üstünden Eydis'e dönüyoruz. Bize 50 altın veriyor ve görev bitiyor.

NOT: Kitabı Eydis'e teslim ederken ver veya verme diye bir seçenek var. Bende bundan kuşkulandım görev farkı bir sonla mı bitiyor diye. Uesp'e girdim. Bu görev bir dönüm noktasıymış. Kitabı eğer hırsızlar loncası liderine verirseniz, Fighters guild ile olan ilişkiniz bitiyor. Eydis'e verirseniz hırsızlar loncasına bir daha katılamıyorsunuz.

Bir sonraki görevde görüşmek üzere.
#2
Fontu biraz küçültürseniz, daha iyi olabilir kanaatindeyim, biraz büyük olmuş çünkü. Ama onun dışında gayet güzel, verdiğiniz ayrıntı da iyi olmuş, ellerinize sağlık.
#3
Bu görev sırasında Sottilde'den Code Book'u aldıktan sonra Eydis'e götürmeden önce Sugar Lips'le konuşursanız Thieves Guild'e katılabiliyorsunuz. Yoksa iş işten geçiyor, Eydis kitabı aldıktan sonra Thieves'e asla katılamazsınız. Ayrıca bu görevden önce Thieves Guild'e katıldıysanız Sottilde ilişkiniz 100 bile olsa kitabı vermeyecektir, ya pickpocket yapmanız, ya da öldürmeniz gerekir.
#4
(08.09.2014, Saat: 23:46)vatansever date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu görev sırasında Sottilde'den Code Book'u aldıktan sonra Eydis'e götürmeden önce Sugar Lips'le konuşursanız Thieves Guild'e katılabiliyorsunuz. Yoksa iş işten geçiyor, Eydis kitabı aldıktan sonra Thieves'e asla katılamazsınız. Ayrıca bu görevden önce Thieves Guild'e katıldıysanız Sottilde ilişkiniz 100 bile olsa kitabı vermeyecektir, ya pickpocket yapmanız, ya da öldürmeniz gerekir.Zaten altta not diye bahsettiğin şeyi yazmıştım.

(08.09.2014, Saat: 22:05)Sarhi date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fontu biraz küçültürseniz, daha iyi olabilir kanaatindeyim, biraz büyük olmuş çünkü. Ama onun dışında gayet güzel, verdiğiniz ayrıntı da iyi olmuş, ellerinize sağlık.Bir daha ki sefere yazıyı küçülteceğim.