Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

[Fighters Guild] IX – More Unfinished Business
#1
[Fighters Guild] IX – More Unfinished Business


  Modryn Oreyn ile yeni görevimizi almak için konuştuğumuzda bizi Bravil’e yolluyor. Görünüşe göre Maglir yine bir görevi yarım bırakmış ve ortalığı toparlayacak olan yine biziz. Bravil Guild Hall’de Maglir’i sorarsanız size The Lonely Suitor Lodge’da olduğunu söylüyorlar. Maglir’e ulaştığınızda görevi neden bitirmediğini çok iyi anlıyorsunuz, kendisi Blackwood Company’ye katılmış. Burada iki seçeneğiniz var:

  - Eğer Maglir’in önceki bitirmediği görevinde onu savunmuşsanız, sizi görevi veren kişiye, Aryarie’ye yönlendiriyor.

  - Eğer tam tersiyse Maglir size artistik yapmaya başlıyor, yanındaki Argonian’a güvenerek “Yıkıl karşımdan köpek, almayayım ayağımın altına” diyor ki öldüremiyorsunuz da, kendisi hala essential karakter. Bütün hana rezil olarak Chorrol’a geri dönüyorsunuz, Oreyn size görevi veren kişiyi söylüyor. Burada şöyle bir durum var: Hiç Chorrol’a dönmeden Aryarie’ye giderseniz görev devam ediyormuş, ama ben çok mantıksız buldum açıkçası. (Oreyn Maglir’in yaptığını öğrenince haklı olarak sövüyor, kimsenin yüz vermediği zamanda Maglir’i Guild’e aldıklarını, karşılığını bu şekilde mi ödediğini falan söylüyor.)

resim

  Her durumda Aryarie’ye gidiyorsunuz, kendisini Bravil Mages Guild’de bulabilirsiniz. Aryarie sizden 10 adet Imp Gall getirmenizi isteyecek. Endişe etmeyin, haritada yakınlardaki Robber’s Glen Cave’i işaretliyor, bu mekanda bayağı bir imp var. Impler çok güçsüz yaratıklar, hangi seviyede olursanız olun sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Bunun dışında ben Cave’de bir tane Minatour Lord’la karşılaştım (39 leveldim ama), başka da imp dışında yaratık yok. İçeride 10 taneden fazla imp bulacaksınız, ister bütün mağarayı temizleyin, ister gerekli sayıyı tamamlayınca geri dönün, seçim sizin.

  Aryarie gerekli malzemeleri getirdiğinizde çok seviniyor, ayrıyeten size Shield enchantlı, seviyenize göre değişen bir yüzük veriyor, fena değil açıkçası. Chorrol’a, Modryn Oreyn’in yanına geri dönüyoruz. Oreyn size teşekkür ediyor, bu zor dönemde yerine getirilen her kontrat çok önemli. Her zamanki gibi bir miktar altın ve bir fame puanı alıyorsunuz. Oreyn artık işlerin çığırından çıktığının farkında, Blackwood Company hakkında bir şeyler yapılması gerekiyor. Ama önce Defender rütbesine terfi ediyorsunuz. Bu görevle birlikte Modryn artık iyiden iyiye değerimizi anlamış oluyor.