Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

[Fighters Guild] XVI – Mystery at Harlun’s Watch
#1
[Fighters Guild] XVI – Mystery at Harlun’s Watch


  Burz gro-Kash’la yeni görevimizi almak için konuştuğumuzda Harlun’s Watch’da bir takım kaybolma vakalarının olduğunu söyleyecek. Olay yerine doğru yola çıkıyoruz. Harlun’s Watch’da, Drarana Thelis ile konuşun. Size Swampy Cave’in dışında garip ışıklar görüldüğünü, bunu araştırmaya gidenlerin de geri dönmediğini anlatacak.  Swampy Cave’e doğru yola çıkıyoruz.

resim

  Mekana ulaştığınızda bu “garip “ışıkların Will-o-the-Wisp’ler olduğunu anlıyorsunuz. Buradakiler normallerinden daha güçlü, her türlü dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Yaratıklar öldükten sonra mağaranın içine ilerliyoruz. İçerisi Bataklık Troll’leriyle dolu, yine her zamanki tavsiyem Troll’leri teker teker üstünüze çekmeniz ve hızlı bir şekilde öldürmeniz olacak, beklerseniz canları doluyor. Mağarada bir süre ilerlediğinizde köylülerin cesetleriyle karşılaşıyorsunuz. Görünüşe göre Will-o-the-Wisp’lerin zayıflattığı zavallılar Troll’lere kolay lokma olmuşlar. Bu görevde Troll’leri sneak modunda görünmeden geçmeniz bir işe yaramıyor, çünkü görevin bitmesi için var olan hepsini öldürmek zorundasınız. Mekanın içinde bir bölüm daha var, oradakileri de temizledikten sonra Journal’ınız güncellenecektir, eğer bu olmazsa hala öldürmediğiniz Troll’ler var demektir ki, haritadan bakarak mağaranın her yerini gezmeniz iyi olur.

  Harlun’s Watch’a geri dönün ve Drarana’yı ölen köylüler konusunda haberdar edin. Kendisi üzülse de, mağarayı yaratıklardan temizlediğiniz için teşekkür edecek, ödül olarak Mind and Body Ring veriyor, seviyenize göre özellikleri artabilen bu yüzüğün, size gelen zararın bir kısmını rakibe yansıtma ve Strenght’i artırma özellikleri mevcut. Burz’e geri dönüp altın ve bir adet Fame puanımızı da alıp Champion rütbesine terfi ediyoruz. Burz’den daha rütbeli olduğumuz için artık bize verebileceği bir görev kalmadı. Burz, Modryn Oreyn’in bizi aradığını duyduğunu söylüyor, yarım kalan işleri tamamlamanın vakti geldi.